Hazırlık Maçı | RB Leipzig 1-1 Galatasaray | MS | 12 Ocak | GS TV

Kenan Ünal

Baba Gündüz
sıkıntı olacağını sanmam yaw
Şimdiye kadar bir kere sıkıntı yaşadım, Samsuna gitmek zorunda kaldı İstanbul'dan gelen uçak. Şansıma İstanbul aktarmalı uçuşumuz yoktu. Sinop biraz sıkıntılı bir havalimanı, bakalım kısmet.

Yusuf Kara

Moderator
Yönetici
Moderatör
Şimdiye kadar bir kere sıkıntı yaşadım, Samsuna gitmek zorunda kaldı İstanbul'dan gelen uçak. Şansıma İstanbul aktarmalı uçuşumuz yoktu. Sinop biraz sıkıntılı bir havalimanı, bakalım kısmet.
Maca mi gidiyorsun?

Tuncay Özaslan

★★★★
GalataSarayı Efendileri
Forvetsiz cikacagimiz bir mac olacak buyuk ihtimal. Kesinlikle yeniliriz gecmis olsun.

Mert Akman

10 Numara!
Forvet donk çıkar diyeceğimde stoperde de adam yok.Bu 2 forvet 2 stoper alacagız dedikleri oyuncular ocak sonu gelir ancak.Dursun kadar beceriksiz basiretsiz bir başkan yönetim olmaz diyordum bunlar hızır gibi yetişti.

Sinan Bilgin

Cezalı
Mugdat ile sinan var forvet , gereginde donk cekilir oraya

Stoperde de maicon ve ozan var yedekleri de ahmet

Fernando atar feghouli atar emre atar

Murat Onder

Tecrübeli Üye
Web sitesi
tr.tripinturkey.net
Şener Şen, Aşık Oldum filminde uçakla Adana, oradan Mersin'e sevgilisine (Şehnaz Dilan) gitmeyi planlarken uçak kötü hava koşulları nedeniyle Ankara'ya iniyordu, tabi o zaman bir Mahir bey yoktu erken uyarı yapacak.

Barış Argunşah

Aslan Üye
hala transfer yok üstelik 3 tane 11 adamınıda gönderdik sonumuz hayrola

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Türkiyedeki Taraftar dahami kültürlü sence? Bence zerre kadar degil.
Yada Türkiyede el aleme degil sadece kendi kendimize rezil oluyoruz düsüncesimi var?
Ben öyle bir iddiada bulundum mu ki de böyle diyorsun.

Ben gördüğümü söylerim arkadaş, kaç kere canlı şahit oldum yurt dışındaki maçlarda bizim taraftarların en hafif tabirle türlü türlü öküzlüklerine.

2011 de Inter ile hazırlık maçımız vardı Bochum da ben de staddaydım. Bizim manyaklar yüzünden maç tatil edilecekti iki kere, Terim ve o zaman kaptan olan Arda gittiler sakinleştirdiler çoğunlukla ua mensuplarının bulunduğu ve onlarca meşale atılan yeri.

Alman bir arkadaşımla gitmiştim maça utandım ya böyle öküzlük olmaz gerçekten.

Almanlar bir aralar bizim türk takımlarını almıyorlardı hazırlık maçları için ülkeye, ben bu durumdan normal edepli bir seyirci olarak direk etkilensem ve maçlara gidemesem de kesinlikle destekliyordum bu uygulamayı. Adam gibi maç izleyemeyen adama bir daha maç izlettirmeyeceksin bu kadar basit.

Öküz gibi davranmadan da iyi ve ateşli taraftar olunabiliyor önce bunu anlaması lazım büyük bir kesimin.

sent via GSC

Semih Köröglu

Kırmızı Üye
Ben öyle bir iddiada bulundum mu ki de böyle diyorsun.

Ben gördüğümü söylerim arkadaş, kaç kere canlı şahit oldum yurt dışındaki maçlarda bizim taraftarların en hafif tabirle türlü türlü öküzlüklerine.

2011 de Inter ile hazırlık maçımız vardı Bochum da ben de staddaydım. Bizim manyaklar yüzünden maç tatil edilecekti iki kere, Terim ve o zaman kaptan olan Arda gittiler sakinleştirdiler çoğunlukla ua mensuplarının bulunduğu ve onlarca meşale atılan yeri.

Alman bir arkadaşımla gitmiştim maça utandım ya böyle öküzlük olmaz gerçekten.

Almanlar bir aralar bizim türk takımlarını almıyorlardı hazırlık maçları için ülkeye, ben bu durumdan normal edepli bir seyirci olarak direk etkilensem ve maçlara gidemesem de kesinlikle destekliyordum bu uygulamayı. Adam gibi maç izleyemeyen adama bir daha maç izlettirmeyeceksin bu kadar basit.

Öküz gibi davranmadan da iyi ve ateşli taraftar olunabiliyor önce bunu anlaması lazım büyük bir kesimin.

sent via GSC
Sana katiliyorum kesinlikle ve bende kölnde kalmama ragmen Leverkusen ve Schalke maclarina gitmedim. Yani kapimin önündeki maclara.
Bu forumda bazen sakayla karisik bazen cok ciddi sekilde Almanci düsmanligi seziyorum ve hosuma gitmiyor. reaksiyonum onaydi.
Türkiyeli ve almanyali türklerin bu konuda birbirinden farki yok.
Kirmak istemedim.
Saygilar

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Sana katiliyorum kesinlikle ve bende kölnde kalmama ragmen Leverkusen ve Schalke maclarina gitmedim. Yani kapimin önündeki maclara.
Bu forumda bazen sakayla karisik bazen cok ciddi sekilde Almanci düsmanligi seziyorum ve hosuma gitmiyor. reaksiyonum onaydi.
Türkiyeli ve almanyali türklerin bu konuda birbirinden farki yok.
Kirmak istemedim.
Saygilar
Estağfurullah kırılmadım veya üzülmedim yazdığına kesinlikle özür dilemene gerek yok renktaş.

sent via GSC

Üst Alt