Hazırlık Maçı | Romanya 2-0 Türkiye | MS | 9 Kasım | TV8 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Romanya 2-0 Türkiye | MS | 9 Kasım | TV8

Adam oyuncular oynasın diye kulupleriyle konuşacağım diyor. Gel de delirme. Bu işe yaramaz takım için Selcuk u 11 de oynatacaz.
Gelsin Arda. selcuk ile 11 de oynasın da herkes rahatlasın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alibec hoşuma gitti romanya'da,görünüş tosun gibi ama yılansı hareketler yaptı o vücutla

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DOOHWLwWAAA0UCX.jpg

[FONT=&quot]Mehmet Demirkol: "Lucescu ben bu işi bu şartlarda yapamam diye bağırıyor. Söylediği her şeyi futbolcular da duyuyor. Yollayın, tazminatını da siz ödeyin TFF."
[/FONT]

[FONT=&quot]
DOOBZIdXcAIIgzR.jpg

[/FONT]

[FONT=&quot]Lucescu: "Genç oyuncularımızı hazırlamak için 1 günüm vardı. Yeterli zamanım yoktu."
[/FONT]

[FONT=&quot]
DON_xVyX0AErKjD.jpg

[/FONT]

Bu gençlerle oynayalım laflarına anlam veremiyorum. Teknik direktörün görevi mevkiler bazında ülkenin en iyi adamlarını çağırıp 23 kişilik kadroyu oluşturmak. Bu bunak gidip Selçuk İnan'ı Okay Yokuşlu'yu filan çağırıyor sonra ağlıyor. Bunlar 50 kişilik aday kadroya anca girebilir. Şu yaşlı bu yaşlı diye adam çağırmamak olmaz. En iyi adamları alacaksın. Bunu yıllardır yapan milli takım teknik direktörü olmadı.

HTC 10

Bu gençlerle oynayalım laflarına anlam veremiyorum. Teknik direktörün görevi mevkiler bazında ülkenin en iyi adamlarını çağırıp 23 kişilik kadroyu oluşturmak. Bu bunak gidip Selçuk İnan'ı Okay Yokuşlu'yu filan çağırıyor sonra ağlıyor. Bunlar 50 kişilik aday kadroya anca girebilir. Şu yaşlı bu yaşlı diye adam çağırmamak olmaz. En iyi adamları alacaksın. Bunu yıllardır yapan milli takım teknik direktörü olmadı.

HTC 10
Aynen, milli takımı klüp takımı bazında yönetmeye çalışıyorlar. Bırak gençleştirmeyi klüpler yapsın, sen niye uğraşıyorsun. Senin görevin günün şartlarında ki en iyi 11'i kurmak olmalı sadece.

Üst Alt