Hazırlık Maçı | Rusya 1-1 Türkiye | MS | 5 Haziran | Kanal D - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Rusya 1-1 Türkiye | MS | 5 Haziran | Kanal D

Rusların son hazırlık maçı olacak Dünya Kupası öncesi. Hazırlık maçlarının 3 tanesi de Doğu ülkeleri olması enteresan.

Meksika,Kolombiya ile hiç maç yaptık mı acaba? Şili ile yaptığımızı hatırlıyorum. Ben o tarz ülkelerle oynamayı isterdim.
1999-2000 sezonu hazırlık kampını GS olarak Kuzey ve Güney Amerika takımlarıyla hazırlık maçları yaparak geçirmiştik...

Hey gidi günler, oralarda da esip gürlemiştik sıraya sokarak.
İlginçtir hiçbir basın organından yada kişiden bu konuda; bu kadar masrafa ne gerek var eleştirisi falan da gelmemişti..

Türkiye XI: Serkan, Şener, Kaan, Çağlar, Hasan Ali, Okay, Mahmut, İrfan Can, Yusuf, Cengiz, Kenan Karaman.

De74C_rXcAAQznl.jpg

bu mahmut, irfan gibi oyuncular bu sene ne oynadi da milli takima aliniyorlar, hatta ilk 11 baslayabiliyorlar? sakat dedikleri enes ünal'in sakatligi olmadigi ortaya cikti, umut bozok da kadroya bile alinmadi. forvette 35lik umutu oynatmis olmamak icin kenan karamani koymus resmen, o da bu sene bir sey oynamadi.

performansa göre oyuncu cagirsa zaten mahmutun topalin oguzhanin milli takimda isi olmazdi. aytac, musa ve soner 3ünden de iyidi bu sene örnek olarak. hele topal ligin en kötü orta sahasi olabilir.

yeni oyuncular deneyeceksen git sporting alt yapisinda oynayan 1.90lik stoper var merih demiral diye, onu davet et. hollanda 2.liginden erol diye bir yamyami bile kadroya cagirmisligi var. marsilya'nin 4 sene sözlesme imzaladigi genc yusuf var kanat oyuncusu olarak, sivas'taki emre var. kasimpasa'daki ilhan var. oynatmasan da davet et, durumlarina bak.

Üst Alt