Hazırlık Maçı | Rusya 1-1 Türkiye | MS | 5 Haziran | Kanal D | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Rusya 1-1 Türkiye | MS | 5 Haziran | Kanal D

langfr-180px-FIFA.svg.png

791.png
c80ecv.png
799.png

5198_01.jpg

Hazırlık Maçı
Rusya - Türkiye
Arena CSKA, Moskova
5 Haziran 2018
19.00

Dogru. Uluslar ligi rakibimiz isvecle beraber . Hazir bir rusya ile oynayacagiz

Uluslar liginde eslesince ruslar aslinda bu hazirlik macinin iptalini istemislerdi ama programa alindigi icin oynanacak

Iyi etut etmemiz gereken bir rakip bunlar

Bolca ekleniyor , bunu konusmustuk , mesela ekim-aralik doneminde 4 adet ekstra mac var

Ki bunlar daha 2020 elemeleri degil

Koskoca 2020 elemeleri oynanacak , sonra orada kalifiye olamazsak bir de uluslar ligindeki siralamaya gore tekrar ekstra bir sans verilecek 2020 icin

Milli mactan basinizi kaldiramayacaksiniz , her 2 yilda bir uluslar ligi olacak , hazirlik maclari azalacak ve daha cok farkli federasyonlar arasinda olabilecek

Rezalet öyleyse. Kupa dönemi dışındaki bütün milli maçlar lüzumsuz ve sıkıcı. Bizim milli takım leş diye böyle düşünüyorum diyeceğim ama yurtdışı sosyal medya hesaplarında da milli maç aralarının sevilmediğini görüyorum.

Bu akşam A Milli Takım ile karşılaşacak Rusya'nın son üç hazırlık maçı performansı:

Rusya 0-3 Brezilya
Rusya 1-3 Fransa
Avusturya 1-0 Rusya

Rusların son hazırlık maçı olacak Dünya Kupası öncesi. Hazırlık maçlarının 3 tanesi de Doğu ülkeleri olması enteresan.

Meksika,Kolombiya ile hiç maç yaptık mı acaba? Şili ile yaptığımızı hatırlıyorum. Ben o tarz ülkelerle oynamayı isterdim.

Üst Alt