Hazırlık Maçı | Sakaryaspor 0-3 Galatasaray | MS | 25 Temmuz | GSTV - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Sakaryaspor 0-3 Galatasaray | MS | 25 Temmuz | GSTV

alt yapi oyuncusu dedigin zaten yetenekli olur da bunlarda fizik gücü falan sifirin altinda, sakarya ayarinda oynarlar suan icin.

tff 1.ligde bile oynatmazlar sunlari. altinorduya hepsini belese kiralayalim, denesinler bakalim aralarinda topcu var mi anlariz

4 tane pas atti diye oyuncu övecek degiliz. fatih hoca sanki alt yapida iyi oyuncu olsa oynatmayacak, sizde fazla elestirmeyin

bende bunlari niye oynatmiyor diyordum da hicbirinden yol olmaz

Kötü diyebileceğim genç oyuncumuz yoktu. Yunus olumlu anlamda en çok göze batan oyuncuydu ama genel anlamda hepsini beğendim.

Sürekli şans bulursa bu gençler muhakkak içlerinden iyi oyuncular çıkacaktır.

Doğancan hepsinden daha topçu ama zeminin azizliğine de uğrayıp 2 tane topu olumsuz kullandı.

Muğdat'ın şutunda diagonel pası Ahmet'e harika verdi. Onu atan adam topçudur. Bu zeminde zor iş. Top oynamayan bilmez.

Altyapıdan bir halt olamayacağı kesin.
Baei scout ekibine görev versinlerde ülke içindeki 15-17 yaş arasındaki topcuları diğer kulüplerin altyapısından bulsunlarda gidip alıp gelelim.
5.lig takımına karşı bile varlık gösteremediler.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Genç oyunculardan sadece Yunus Akgün güzel bir izlenim bıraktı bende. Top ayağına yakışıyor. Belki iyi bir oyuncuya dönüşebilir.

Diğer oyuncular boş sahada top sürerken kafaları karışıyor gibi göründü. Belki çok harikadırlar da bu maç böyle denk gelmiştir ama pek sanmıyorum.

lan burda gomisi umutla bir gorduler 3 sene once. gayet normal bu forumda boyle seyler. futbol profesorleri dolu forumda. messi gelse onuda begenmeyecek birsey bulunur?

Şu maçta gençleri bu kadar gömmek için ne gördünüz ya? 20 dakika tahammül edemiyoruz sonra bizde niye genç oyuncu gelişmiyor. Yunus ve Celil iyi görüntü verdiler. Doğancan da fena değil gibi.

Muğdat iyi bir alternatif olacağını ve iş yapacağını gösterdi. Gençler de gayet iyi. Özellikle Yunus kalitesini belli ediyor.

Bir ara cemcan, özgürcan, cafercan, .... can birsürü genç vardı bizde şimdi nerdeler bilen yok. Bu dönwmdekileride onlara benzettm. Potansiyel olarak pttlig seviyesinde çoğu. Birkere fizikleri çok kötü, güçsüzler. Ama benim genç topçuda ilk baktığım şey oyun zekasıdır ki Yunus hariç hiçbirinde bu yok. Sahada kafasız tavuk gibi koştular sadece. Yunus akgün kadroda şansı hakediyor, gelişime açık gibi geldi bana.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt