Hazırlık Maçı | Shrewsbury Town 0-3 Galatasaray | M.S. | 13 Temmuz - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Shrewsbury Town 0-3 Galatasaray | M.S. | 13 Temmuz

Cevap: Hazırlık Maçı | Shrewsbury Town 0–3 Galatasaray | M.S. | 13 Temmuz

[video=youtube;XCX_DltC1dY]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XCX_DltC1dY[/video]

Cevap: Hazırlık Maçı | Shrewsbury Town 0–3 Galatasaray | M.S. | 13 Temmuz

---

Resmi sitemizin maç canlı akışının son cümlesi; :eek:

90'+1 Maçın son düdüğü geldi. Galatasaray Shrewsbury Town'u 0 - 3 mağlup oldu.

Cevap: Hazırlık Maçı | Shrewsbury Town 0-3 Galatasaray | M.S. | 13 Temmuz

Şu bizim zemini bu hale getirenlere, hala bunu bir türlü beceremeyenlere söyleyecek söz bulamıyorum.

Yahu Allah aşkına bu sorunu çözemiyecekmiyiz. Bunun hesabını kim vercek. Sorumlular kimlerdir.

Kardeşim şu u 20 maçlarını zemin bakımda olduğu için oynatmayabilirsin. Böyle bir hakkın var. Oynatma kardeşim.

O zaman yönetim istifa..

O senin fikrin. Ben o anlamda paylaşmadım.

Bunun gibi zibilyon tane hata yapılıyor. Formaların resimleri amatörce çekilip servis ediliyor.

Galatasaray gibi bir kulübe sen yakıştırıyorsan bu makaralarına devam et... Kolay gelsin.

Ben sadece sanal ortam paylaşımlarının amatörce yapıldığını gsstore sitesinin hala değişmediğine bir anlamda vurgu yapmak için paylaştım. Neyse...

Ilk hazırlık maçı itibariyle iyi başlangıç oldu bundan sonra bi tane daha zayıf takımla maçımız var ondan sonra takım yavaş yavaş tempo tutar.

Emre Çolak için bu maç çok güzel geçti.Umarım akıllanır da geçen sezon gibi bizi deli etmez inş.Bu adamın her sene üstüne koyması gerekirken birdenbire gerilemesi ağrıma gidiyor.Bu sene olak'ın son şansı...

Amrabat ise göz doldurdu şahsımca.Bu sene şans buldukça daha iyi işler yapacaktır kendisi...

Üst Alt