Hazırlık Maçı | Tunus 2-2 Türkiye | MS | 1 Haziran | A Spor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Tunus 2-2 Türkiye | MS | 1 Haziran | A Spor

ufacik beyni ile 3 büyük takimda yerli oyuncu yok falan diyecek kesin yine. tunus'un ilk golünü atan eleman tunus liginde oynuyor.
Anice Badri - Spielerprofil 17/18

80 milyonluk ülkeyiz, gidip istanbul kadar nüfusu olan tunus'a madara oluyoruz.

tunusun bir çok oyuncusu yerel liglerde oynuyor. Yıldız bir oyuncuları filanda yok. Ama görüyoruz ki bize futbol dersi verebiliyorlar. Türk milli takımının sikleti artık andorra, moldova ,iskoçya gibi takımlardır yani 5.torba.

Ya hepiniz ne kadar görgüsüz, öküz tiplersiniz ya. Igreniyorum sizden. Medeni insanlar gibi oturup bir futbol macini bile izleyemiyorsunuz, ben size ne diyeyim? Avrupa'ya entegre olamamis manyaklar.

Utanıyorum hepsinden. Polis bunlara şiddet uygulasa büyük başkan "Eyyy Avrupa, siz kimsiniz ya? Benim çomarlarım istediği pisliği yapar." der. İşin şakası bir yana Abdullah Avcı zamanında mimlenmiştik zaten. Artık yine kimse maç yaptırmaz bize adam akıllı.

Bu Avrupa’ya transfer olan oyuncularımızdan bazıları gerçekten çomar oluyor. Arda’nın yolunda gidiyor buda

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Inşallah futbol hayatı biter itin . Bjk zamanında beri buna ve buna yalatanlara kılım. Hele burada arda nefreti salıp cenk için ölen kartaliscalar da var .

Cenk i savunmuyorum ama tamamen renklere gore yorumlar bunlar

Bu forumda gazeteciler herkese yaptiklari gibi fotograf cekerken kareye ailesi de giriyor diye foto muhabirlerinin ayagina basan , makinalarini almaya calisip adamlari tartaklayan podolski savunuluyordu

Keske biraz her insana ortadan bakmayi bilebilsek veya becerebilsek

Ortadan bakıyorum. A dam Z ye kendini bir halt sanan herkes için görüşüm aynı. Böyle erkeklik yapıp millete söven üstüne yürüyen. Boğaz kesme hareketi yapan evden aldıracağım diyen. Ünlü olduğunu düşünüp başkalarını hor gören herkese tepkim aynı. Podolski olayını ya görmedim yada hatırlamıyorum. Ama bildiğim birşey varsa futbolcuların hepsi cahil ve akılsız.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tosun Cenk, kici BOKLU bi futbolcusunuz alti üstü, ne eksik ne fazla. O yetenegin de olmasa birak cöpcü olmayi bi baltaya sap bile olamazsin. Ne lan bu hal ve hareketlerin hiyarto??

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Inşallah futbol hayatı biter itin . Bjk zamanında beri buna ve buna yalatanlara kılım. Hele burada arda nefreti salıp cenk için ölen kartaliscalar da var .

Ben Gaziantep’te oynadığı günlerden bilirim nasıl bir saygısız olduğunu. Avm de yemek katında insanların yürüdüğü yere doğru sandalye koyup ayaklarını uzatıp başka yerden geçsinler havasında oluşunu vs görmüştüm. Ki o zaman yeni yeni ünleniyordu. Futbolcuların büyük kısmı kazandığı parayla birlikte tümden sapıtan ve cahil insanlar. Bunu yapan futbolcumsunun hangi milletten olduğuna da bakmıyorum. Çoğu çapsız inşalar. Ve para görünce birazda şöhret dağıtıyorlar.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Cenk haklı. Adam beşiktaşlı diye yanlı yorum yapmaya gerek yok. Benim aileme biri laf edip tartaklamaya çalışacak, ben de öyle bakacağım. Yok öyle iş. Eleştirenler kendi ailesinin tartaklanmasına müsade edecek tipler herhalde.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt