Hazırlık Maçı | Türkiye 0-0 Bosna Hersek | MS | 11 Ekim | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 0-0 Bosna Hersek | MS | 11 Ekim | TRT 1

index_01.jpg

Rize de oynanacak

Saati henuz belli degil . Bosna da degisim icinde , bizden sonra ispanya ile de oynayacaklar

Bosna hazirlik maclarina da ideal kadrosuyla cikmaya calisan bir takim

Ciddi bir sinav olacaktir

Moderatör tarafında düzenlendi:
rize nedir kardeşim ya b.k gibi kamera açısı var zaten

yeni stad yapılan ama hiç oynanmayan yerlere verin. kocaeli olabilir sakarya olabilir samsunda olabilir burlarda yeni stad var ama hiç milli maç oynanmadı ve bu şehirler taraftarlarıyla ünlü sayılır

8 inde istanbula donup , 2 gun dinlenip trabzona oradan karayolu ile rize

Ciddi zorlamaya basladi bu seyahatler artik . Yakinda kaytarmaya baslarim , bunye dayanmiyor

_______________________Serkan Kırıntılı

Zeki Çelik____Çağlar Söyüncü___Serdar Aziz___Ömer Bayram

______________Okay Yokuşlu_____Mehmet Topal

Cengiz Ünder________Oğuzhan Özyakup_____Hakan Çalhanoğlu

________________________Cenk Tosun

Yunus Mallı, Yusuf Yazıcı, Kaan Ayhan, Serdar Gürler oyuna sonradan girebilecek oyuncular. Emre Akbaba sakatlanmasaydı iyiydi.

Hazırlık maçlarını kaldırmak için Uluslar Ligi kurdular, biz bu hafta bay geçtiğimiz için Bosna ile hazırlık maçı oynuyoruz. Uluslar Liginde boşa çıkan takımlar için de lig kursunlar bari :)

Gorev ve sorumluluk benim hayat gorusumde olmayan kavramlar

Zaten o sayede bu imkani bulabiliyoruz , yeni indim istanbula , bakacagiz

Şahsen milli araları seviyorum. İnsan 2 hafta da olsa futboldan uzaklaşıp, diğer hobilerine zaman ayırabiliyor. Evdeyken dizi, film, belgesel, güzel youtube kanalları, dışarıdayken daha fazla gezmeye, eğlenmeye, konsere, tiyatroya vs'ye vakit ayırabileceğim. Bu arada Euroleague başlıyor, basketbol ligi başladı, voleybol erkekler ligi başlıyor. Belki az da olsa onlara zaman ayırabilirim. Normalde playoff sezonu hariç takip etmediğim 2 spora milli arada daha yakın oluyorum..

Hazırlık maçlarını kaldırmak için Uluslar Ligi kurdular, biz bu hafta bay geçtiğimiz için Bosna ile hazırlık maçı oynuyoruz. Uluslar Liginde boşa çıkan takımlar için de lig kursunlar bari :)

Hazirlik maclarini kaldirmak icin degil.
Hazirlik maclarindan da para kaldirmak icin kuruldu.
hazirlik maci adi altinda reklam, gise hasilati daha az olur.
Turnuva duzenlersen cakarsin fiyati.
Kendini ozgur sanan modern kontratli koleler nasil olsa oynuyor. koyunlarda yunlerini kazitmak icin zaten firsat kolluyor. kazimayan uefa enayidir.

Üst Alt