Hazırlık Maçı | Türkiye 2-0 Honduras | 3 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 2-0 Honduras | 3 Mart | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye - Honduras | 3 Mart | 20.00 | NTVSPOR

Ben belçikdan bu maçi nasil izleyebilirim ? trt'de rahatlikla Milli maç keyfim vardi oda NtvSpor sayesinde gitti. bu maçi Ntv verecek mi çunku trt'de boyle sorunlar yoktu avrupada'ki turkler izleyebiliyordu. Herhalde ntv boyle yayin yapmaz çunku bizi kimse dusunmuyor :mad:

Kapalıdan bilet aldım. İlk defa milli takım maçına gideceğim pek bir önemi olmasa da.

Kapalıdan bilet aldım. İlk defa milli takım maçına gideceğim pek bir önemi olmasa da.

Bence önemi çok.

asdji.png

:asd:

Ben belçikdan bu maçi nasil izleyebilirim ? trt'de rahatlikla Milli maç keyfim vardi oda NtvSpor sayesinde gitti. bu maçi Ntv verecek mi çunku trt'de boyle sorunlar yoktu avrupada'ki turkler izleyebiliyordu. Herhalde ntv boyle yayin yapmaz çunku bizi kimse dusunmuyor :mad:

Çok haklısın gerçekten ntv eğer bu ihaleyi alıp milli maçları yayınlamaya hak kazandıysa bu sorunu çözmesi gerekir gurbetçi vatandaşlarımızı düşünmek zorunda!

Belçika - Hirvatistan'a maçina gel :D

Modric, Olic, Petric filan :D

Sabri, Emre Güngör falan da alınmış Milli takıma. Bu adamları biz oynatmıyoruz sakat diye kendi takımımızda. Milli takımda zorlamasalar bari. Zaten gazozuna maç. Bu milli maçlarda olan bize olur zaten genelde.

sakatlikdan yeni cikmis sabriyi emre güngörü oynatiyor ama hafif sakatligi olan gökhani oynatmiyormus yazik

bu kadar belli edilmezki insan amacini oguz beyfendi!!!

Volkan

Gökhan, Emre, Servet, Caner

Hamit, Aurelio, Emre, Arda

Tuncay, Mevlüt

Bütün fenerliler yedek oturacak. Bizim oyuncular sahada olacak.

Honduras'ı küçümsemek adına değil ama bu nedir ya. Adam gibi bir takım ile oynasak. Misal gidip Bosna ile maç ayarlasalar daha doğru olmazmıydı. Nedir Honduras yani. Asla resmi bir tunuvada oynama şansımızın olmadığı olsa da yüzde 20 ihtimali olan bir takım. Tamam dünya kupasına gidiyorlar ama Avrupa Şampiyonasına hazırlanıyoruz artık. Bir Alman ekolüne sahip takımlarla oynasak daha iyi olurdu. Polonya-Avusturya ya da bize ters gelen sistemlere Bosna-Slovakya-Çek Cumhuriyeti gibi.

Honduras bile Dünya kupasında biz gazoz kupasında.:eek:

Bizimkiler de sakatız desin ne olacak.Bakın Fenerli'ler her milli maçtan önce sakatız derler sonraki lih maçın aturp gibi çıkarlar.

Üst Alt