Hazırlık Maçı | Türkiye 2-0 Honduras | 3 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 2-0 Honduras | 3 Mart | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye - Honduras | 3 Mart | 20.00 | NTVSPOR

Arda-Servet-Caner-E.Güngör-Sabri ilk 11. Gökhan Gönül'ün durumu maç saatine yakın değerlendirilecek ama zor dedi Sabri oynayacak dedi Oğuz hoca.

İlk 11 : Volkan-Sabri-Emre güngör-Servet-Caner-Hamit-Aurelio-Emre B.-Arda-Volkan Şen-Mevlüt

sabri ve emre güngöre birşey olursa (riske edilip oynatıldıkları için) oğuz çetine uygun bir kazık bulur keserim cezayı...

Olayın iyi yanında bakalım Uğur. Servet-E.Güngör birlikte oynayacaklar ve Caner bir defansif maç daha oynamış olacak. Sabri'de form tutmak adına iyi bir fırsat almış oluyor.

Bizim oynadığımız sistemi : Elano yerine Emre B., Topal yerine - Aurelio, Keita yerine V.Şen ve Jo-Baroş yerine Mevlüt ile oynayacak milli takım. Adam oldunuz sonunda :)

maç sonu fire vermemiş olursak bende bu iyi yanlara bakabilirim..sabri maç kondisyonu kazanmış olur emre güngör hazır olur ama ters birşey olma ihtimali varken bunları düşünemiyorum...

4-3-3 oynayacağız.

Aurello haricinde güzel bir kadro,Bizim oyuncular oynamasa iyi olurdu bizim takım için iyi olurdu ama yapcak birşey yok :eek:

Kadroya bakınca bu maç 4-6 gol olur diyorum ;)

Volkan türkiyede tek olduğunu biliyor o yüzden yeri rahatta ama kendine acilen çeki düzen vermesi lazım.son 3 maçta yediği çok hatalı gol var.

Sabri mi gökhan gönül mü karar veremedim.Gökhan Sabri'den kat kat kaliteli futbolcu ama gökhan inanılmaz formsuz sabride inanılmaz bir cıkısı var rijkard geldikten sonra.

Özer'de bir iyileşsin formunu bulsun,çok iş yapacak.bi kanatta arda bir kanatta özer süper olur.

Aurelio'nun bu takımı hak ettiğini düşünmüyorum yerine M.Topal daha iyi olurdu.

Emre ve M.Topal geçilmez ikili olurlardı ortada.

bence art niyet var bu kadro oluşumunda. ilk 11'in 5 i Galatasaraylı vay bee. Hem de oğuz çetin yapıyor bu olayı. ne kadar objektif, ne kadar iyi niyetli bir kadro yapmış :) iyi ki sakatlarımız iyileşti dedik var ya, hemen kursağımızda kalacak.

emre belözoğlu'nun 90 dakika oynamayacağına dair iddiaya girmek isteyen? ben oynamıcak diyorum, alıcaklar ikinci yarıda daha da yorulmasın diye.

arda yi niye 11 de oynatiyorlar ya sanki onemli mac yeter adam dinlensin biraz

Arda niye oynuyor?Takımı oğuz çetine emanet ederseniz olacağı buydu.

Bütün oyuncularımızı oynatıyor Oğuz efendi, sakatlansınlar da fenerin işine gelsin diye !

4-3-3 oynayacağız.

Aurello haricinde güzel bir kadro,Bizim oyuncular oynamasa iyi olurdu bizim takım için iyi olurdu ama yapcak birşey yok :eek:

Kadroya bakınca bu maç 4-6 gol olur diyorum ;)

Evet.Aurelio sırıtıyor.Yerine oynayabilecek daha iyi oyuncular vardı..

biri sergeni sustursun: Caner milli takimi hak etmiyor:confused:

Sergen maç oynanırken de yorumlara devam ederse izlemem herhalde maçı...:)

Üst Alt