Hazırlık Maçı | Türkiye 3-1 Moldova | MS | 27 Mart | TV8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 3-1 Moldova | MS | 27 Mart | TV8

AE6313168.png
v.png
783.png

Hazırlık Maçı
Türkiye - Moldova
Eskişehir Yeni Stadyumu
27 Mart 2017

19.15

Simdi bu maci onemsiz gorenleri anliyorum ama fransa sonrasi puanimiz ve siralamamiz geriledi ,oncelikle bu maci kazanarak fifa siralamasinda ivmemizi tekrar kazanmamiz lazim

ikincisi oynama firsati nadir gelen oyunculara son duzlukte ihtiyac duyabiliriz ,onlarin denenebilecegi bir mac olacaktir

eskisehir seyircisinin maca ilgisi yuksek ,konya ve antalyanin ardindan sivas eskisehir ve trabzonun da bu gidisata eklenmesi guzel olur

emre mor oynayacaktir bu kez insallah ,moldovanin futbol stili kosovayla yakin ve guc dengeleri de oyle

ciddi cikmak ciddi bitirmek gerekli

Simdi bu maci onemsiz gorenleri anliyorum ama fransa sonrasi puanimiz ve siralamamiz geriledi ,oncelikle bu maci kazanarak fifa siralamasinda ivmemizi tekrar kazanmamiz lazim

ikincisi oynama firsati nadir gelen oyunculara son duzlukte ihtiyac duyabiliriz ,onlarin denenebilecegi bir mac olacaktir

eskisehir seyircisinin maca ilgisi yuksek ,konya ve antalyanin ardindan sivas eskisehir ve trabzonun da bu gidisata eklenmesi guzel olur

emre mor oynayacaktir bu kez insallah ,moldovanin futbol stili kosovayla yakin ve guc dengeleri de oyle

ciddi cikmak ciddi bitirmek gerekli
Muhim bir musabaka oldugunu dusunuyorum ,moldovyali hanim kizlarimizi eskisehire davet ediyoruz.

Mesela yorumlarda dinledim mantikli geldi ,kalede bir yeni soluk alinabilir ,onur denenebilir , yunus bu macta da ilk 11 olabilir alismasi lazim biraz risk almasi lazim

bu macta da erken goller bulmak ust uste iki mac rahat mac izletmek moral ve guven verir

tabi once kosova ile oynadik sonra finlandiya ,simdi moldova ve sonra yine kosovamiz var haziranda

bu alt duzey takimlara karsi da olsa alinacak galibiyetler bir seri saglar ve sonraki donemecte motivasyon olur

stadyum ve sehir tercihlerinin cesitlenmesi de milli takim taraftarligina katkida bulunur ,artik daha cok milli takim urunu satiliyor ,tribunlerde takim formalari azaldi

2016 elemelerine hazirlanis doneminden baslayarak bir milli suur yeniden olusmaya basladi

yakinda istanbula da milli maclar yeniden verilmeye baslanacak ,elbette gorecegiz istanbul seyircisi bu firsati ne kadar degerlendirebilecek

-------------------------------------Onur Kıvrak-----------------------------------------

-Şener-------------Çağlar------------------------Topal---------------İsmail-----------

-------------------------Okay--------------------Oğuzhan-------------------------------

-Emre Mor-------------------------Emre Çolak----------------------Cengiz Ünder-----

------------------------------------Enes Ünal----------------------------------------------

Üst Alt