Hazırlık Maçı | Valencia 2-1 Galatasaray | MS | 21 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Valencia 2-1 Galatasaray | MS | 21 Temmuz | Smart Spor

Muğdat hücum bölgesindeki 7. opsiyondan ileri gidemez , Cipe yetersiz , Doğan iyiydi Akgün iyiydi , Sinan ve Henry süperdi

İspanya ligi 4.olan takıma karşı iyi oynadık yenebilirdikte ama forvet ve stoper şart oğlu şart gençlerde ümit var daha pişmeleri lazım

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Akhisar'da yaşıyorum Muğdat Akhisar'ın yedeğiydi yazdım buraya bizim topçumuz değil diye neyse antreman oyuncusu olur artık. Kupada falan oynar birkaç maç.

Ben muğdat için alındığı gün söyledim. Hiçbir lig maçında oynamadan sadece kupa maçlarında oynayarak gider, o yüzden sıkıntım yok. Zaten sorunumuz muğdat değil bizim. Feghuli denen bir adam var yılluk 4 milyon alıyor yaptığı hiçbirşey yok nerdeyse. Birde gamsız bir adam. Belhanda diye biri var, tamam gol şut atmaz ama sürekli top kayıpları nedir yav, birde umursamaz tavırlar. Maicon diye bi stoper var topu arkasına at yeter. Carole diye bi sol bek var, arada uyuyor, her maç sana garanti 1 gol yedirir. Bu 4 topçu ilk teklifte satılmalı. Bunların dışında gomis iyi ama yanına ve yedeğine forvet yok. Ortasahada topu dikine sürecek ve yaratıcı oyuncu lazım. Bunların dışında gençleri beğendim bir ikisi mutlaka rotasyonda kullanılmalı. Donk ve sinangümüş çok faydalı oyuncular oldular. Özellikle sinanın direk skora yönelik katkısı var her maç mutlaka.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ya zor bişey degilki adamlarda ne omuz var ne bacak Messi de olsan fiziğin kötü ise çöp olursun ancak
Sporcu için doğru beslenmek zor aileden destek görmezsen ciddi anlamda.
Veya kulüp üstlenecek bunu.
Türkiye'de insanların Maddi durumu okadar iyi olmaya bilir bu tür beslenme programının Sabah akşam uygulaya bilmesi için.

Ben muğdat için alındığı gün söyledim. Hiçbir lig maçında oynamadan sadece kupa maçlarında oynayarak gider, o yüzden sıkıntım yok. Zaten sorunumuz muğdat değil bizim. Feghuli denen bir adam var yılluk 4 milyon alıyor yaptığı hiçbirşey yok nerdeyse. Birde gamsız bir adam. Belhanda diye biri var, tamam gol şut atmaz ama sürekli top kayıpları nedir yav, birde umursamaz tavırlar. Maicon diye bi stoper var topu arkasına at yeter. Carole diye bi sol bek var, arada uyuyor, her maç sana garanti 1 gol yedirir. Bu 4 topçu ilk teklifte satılmalı. Bunların dışında gomis iyi ama yanına ve yedeğine forvet yok. Ortasahada topu dikine sürecek ve yaratıcı oyuncu lazım. Bunların dışında gençleri beğendim bir ikisi mutlaka rotasyonda kullanılmalı. Donk ve sinangümüş çok faydalı oyuncular oldular. Özellikle sinanın direk skora yönelik katkısı var her maç mutlaka.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Feghouli ve maicon acaba alinmadim izlendi mi ? Belhanda için diyeceğim bu adam bu kadar yetersiz Carole de öyle

Fegouli yine mi hayal kırıklıgı yarattı? Henry-fegholi kagıt uzernde guzel duruyo ama reelde beklenen etkiyi olmayacak gibi. Ff ayrı dert forvete takviye sart

Üst Alt