Hazırlık Maçı | Valencia 2-1 Galatasaray | MS | 21 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Valencia 2-1 Galatasaray | MS | 21 Temmuz | Smart Spor

Izleyemeyecegim maalesef, Cumartesi aksami "bira borsasi" var arkadaslarla oraya gidecegiz, tüm dünyadan cesit cesit bira türleri oluyor, gecen sene de gitmistim.

Seni de yanimda götümek isterdim acikcasi @Mahir Kahveci

Cipe
Mariano Maicon Serdar Linnes
Fernando Donk
Feghouli Belhanda Garry
Gomis
+ Sinan , Muğdat , Onyekuru , Eren

Böyle çıkmalıyız aksi halde çok ters bi skor gelir . Ahmet , Carole , Selcukla falan 4 tane yeriz

DijwV0YWkAUFjeQ.jpg

+ Muslera ile Nagatomo yok, dolayısıyla ekstra olarak kalecisiz ve sol beksiz çıkıyoruz.
Keşke eksiksiz ve tam kadro görebilsek takımı. 2.Kamp dönemine kadar orta saha ve defans transferi tamamlanırsa belki o zaman yapılacak olan hazırlık maçlarında tam kadro görebiliriz. Bu şekilde eksik oynuyoruz ve iyi oyun zor bu kadro ile maalesef. :/

Keşke eksiksiz ve tam kadro görebilsek takımı. 2.Kamp dönemine kadar orta saha ve defans transferi tamamlanırsa belki o zaman yapılacak olan hazırlık maçlarında tam kadro görebiliriz. Bu şekilde eksik oynuyoruz ve iyi oyun zor bu kadro ile maalesef. :/

Yetersiz oyuncular yerine geçleri oynatmak lazım, hala Carole, Selçuk, Eren sahada. Bu topçular diğerlerinin performansını düşürüyor zaten. Böyle hazırlık olmaz.

Yetersiz oyuncular yerine geçleri oynatmak lazım, hala Carole, Selçuk, Eren sahada. Bu topçular diğerlerinin performansını düşürüyor zaten. Böyle hazırlık olmaz.
Katılıyorum, gençleri görmek için iyi bir fırsat bu maçlar. Kadro zaten tam değil; Misal Garry-Soso-Fernando-Gomis-Linnes gibi kemik futbolcuları oynatıp diğer mevkilere gençler denenebilir. 2.Yarı ise komple gençlerle oynanabilir belli bir süre, Psv'nin yaptığı gibi. Psv maçı gibi olacaksa ben bu maçı çok izlemem açıkçası.

Üst Alt