Hazırlık Maçları Takip Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçları Takip Başlığı

gayet sıradan bir brezilyalı bununla mı emrenin boşluğunu doldurucaklarmış stsl de 50 tane bu seviye ortasaha var bursadan bellushiyi alsalar daha mantıklıydı :D iyi kazık

Valla Nani, Diego, Persie, Sow, Fernandao, Stoch.. Bu 6 adamdan 3'ünü bile oynatsalar orta sahayı kaldıramazlar. Ya bunlardan 2'si oynayıp 4'ü yedek kalacak ya da orta sahaya sağlam bi orta saha almaları lazım. Bahsettiğim orta saha da Khedira falan, öyle Belluschi falan da kesmez yani.

Ama Fernandao bizim lig için feci oldu, keşke biz alsaydık.

Fernandaoyu daha iyisini alacaz diye istemedi bizimkiler. Ki aslında tam aradığımız adamdı, yedekte de sorun etmeyecek biriydi neyse

aldiklari adamlara bakacak olursak;

kjaer - alves'in genci, agir stoper. egemen'le arasinda 7-8 milyonluk fark yok.
josef - topal'dan daha kötü bir adam. emre itini mumla ararlar
nani - iyi
rvp - iyi

digerleri zaten tiri viri yedek olurlar. nasil bir hücum ve orta saha hatti kuracak merak ediyorum. hazirlik maclarinda hep 4-4-2 oynatti bu zamana kadar. shakhtar erken bir gol bulursa kadiköy'de mac bitmez :D

Nani iyi transfer diyosun, ben de diyorum Quaresma daha fazla katkı verecek. (dediydin dersin :) )

Dengesiz bi takım kurdular. Çifte şampiyonluğumuzun gölgesinde kalmamak için haldur huldur saçtılar paraları ama orta saha rotasyonu Topal-Meireles-Josef-Alper. Bu rotasyonda sadece Topal'ın yeri garanti.

Sow ve Fernandao çok formda görünüyor şu an. Persie, Nani, Diego gibi pahalı oyuncuları kesebilecek mi Pereirra? We'll see :)

Takımlar kötü ama Fener bu sezon özellikle ligde çok gol atar ha çok da yer o ayrı. İleride ne kadar kaliteli isimler varsa geri de bir o kadar kalitesiz oyuncular var. Defans bölgesinde 6 oyuncu da bomba Fabiano,Volkan, Ba, Kjaer, Bruno, Kadlec bunların her biri ani hata yapabilecek isimler orta sahaları da kötü Mehmet Topal,Meireles yıl boyunca yetersiz kalır Hücum hattı da bol alternatifli Mousa Sow falan şuan iyilerde yedek falan kalmayı sorun edeceklerdir performansları vs karışır oyundan çıkarken kesin olay çıkar yıl içinde.

Yine de hücum hattı kusursuz ama ortasaha ve defansın ortası hattı en yetersiz takım 3 büyükler içinde açık ara.

Mevki Mevki düşünürsek bana göre en iyiler 3 büyükler arasında

Kale: Muslera>Volkan>Tolga
Sağ Bek: G.G(Şener)>Beck>Sabri
Stoper:Ched>Kjaer>Franco
Stoper:Rhodol>Semih>Alves
Sol bek: Caner>Telles(Carole)>Tosic(Motta)
Ortasaha: Selçuk> Atiba> Meireles
Ortasaha: M.Topal>Melo> Veli
Sağ Açık: Nani> Yasin> Gökhan T
O.Orta Saha: Sneijder>Diego>Sosa
Sol Açık: Podolski> Q7> Sow(Alper)
Forvet: Van Persie(Fernandao) >Burak(Umut) > Cenk(Mustafa)

Bence böyle bölge bölge en iyiler sıralaması

Üst Alt