Haznedaroğlu: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalıyız"


Sarı kırmızılı kulübün bir gün önce yapılan yönetim kurulu toplantısında en tecrübeli yöneticilerden olan Semih Haznedaroğlu, "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalıyız" diye konuştu

Türk Futbolunu sarsan şike operasyonu, Galatasaray'ı da içinden sarsmaya devam ediyor. Sarı kırmızılı kulübün yığınla sorunu varken, yönetim milyonlarca euro harcama yapıp yeni bir takım kurmasına rağmen, bir gün önce yapılan yönetim kurulu toplantısında ezeli rakip Fenerbahçe'nin durumu toplantı süresinin büyük bir bölümünü kapsadığı ortaya çıktı.Ünal Aysal yönetiminin en tecrübeli ismi olan, geçmiş yıllarda bir çok defa yönetim kurulunda bulunan Semih Haznedaroğlu, yaptığı konuşma ile yönetim içinde yeni bir kriz çıkardı. Haznedaroğlu, başkan Ünal Aysal ile Adnan Öztürk'ü eleştirerek yaptığı konuşma sarı kırmızılı yönetimde şaşkınlık yarattı. Haznedaroğlu, "Şike operasyonu sonrasında Kulüpler Birliği toplantılarında bütün gücümüzle Fenerbahçe'nin yanında yer almalıyız. Benim amcamın oğlu Fenerbahçeli, her gün bana mesaj atıp, ne olacak bizim halimiz? Ne olur bizimle uğraşmayın diyor. Evden çıkıyorum kapıcım Fenerbahçeli, bana diyor ki uğraşmayın bizimle ligden düşmeyelim. Bakkal, manav öyle. Biz de artık Fenerbahçe'yi destekleyelim. Onlar bizim dostumuz" diye konuştuğu öğrenildi.

DHA​
 
Cevap: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalıyız"bu adam kim ya

ne gibi kirigi var bu angutlara

herhalde is ortagi lar

cikarcilar
 
Cevap: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalıyız"semihhaznedarog.jpg
Sen Belamisin be adam..? Her Yönetimde sen illaki sorunmu cikarmalisin.?

Birak git ya.. Sinir ediyor bu adam beni. Her Yönetimde Tartsima yasiyor.. Baska düsüncelerdeyse ve eger Yönetimin fikri hosuna gitmiyorsa istifa et uc..!!
 
Cevap: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalıyız"Tamam sen git çok istiyorsan azizenin yanına beraber yatın içerde.

Bunun gibilerin ne işi var yahu yönetimde?
 
Cevap: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalıyız"Bizene senin kapıcından be adama bak :mad:
 
Cevap: Haznedaroğlu: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalböyle adamları direk kulüpten ihraç ediceksin sırf zararlar..
 
Cevap: Haznedaroğlu: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalAnlamadigim sey.. Neden bu adam her Yönetim Kurulunda var..? Ben Bu adami Taa Özhan Canaydin zamanindan beri taniyorum ve hep göze batiyor..!!!
 
Cevap: Haznedaroğlu: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalBiri kessin şu gereksiz herifin sesini.
 
Cevap: Haznedaroğlu: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalutanc verici ,gerekcesi iddiasindan daha da komik olmus
 
Cevap: Haznedaroğlu: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalCemal Nalga olayında fenerin tutumunu unuttu herhalde , durum tam tersi olsaydı neler olurdu acaba..
 
Cevap: Haznedaroğlu: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalçok meraklıysan git kendin dur... hatta daha meraklıysan ufak bir suç işle git metrisde yanlarında yat! Ama gs adına konuşma!
 
Cevap: Haznedaroğlu: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalŞaka gibi, ufak bir cemal nalga skandalında bu fenerbahçe değilmiydi resmi sitesinden takipçisiyiz bu olayın diye.Gökmen Özdenak'ın dediği çok doğru biz bu durumda olsak azize bizim en alt liglere düşmemiz için ordan oraya dolaşırdı ve biz onlara dostça yaklaşıcaz öyle mi ?
 
Cevap: Haznedaroğlu: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalBüyük bir potansiyeli var, İbrahim'in dediği gibi oy getiren bir isim ancak boş konuşmuş.
 
Cevap: Haznedaroğlu: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalYa bi git işine biz aynı durumda olsaydık şike tişörtleri basmışlardı,amatöre gitmemiz için ellerinden gelen herşeyi yapardı bu şerefsizler.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt