Haznedaroğlu: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalıyız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haznedaroğlu: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalıyız"

Sarı kırmızılı kulübün bir gün önce yapılan yönetim kurulu toplantısında en tecrübeli yöneticilerden olan Semih Haznedaroğlu, "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalıyız" diye konuştu

Türk Futbolunu sarsan şike operasyonu, Galatasaray'ı da içinden sarsmaya devam ediyor. Sarı kırmızılı kulübün yığınla sorunu varken, yönetim milyonlarca euro harcama yapıp yeni bir takım kurmasına rağmen, bir gün önce yapılan yönetim kurulu toplantısında ezeli rakip Fenerbahçe'nin durumu toplantı süresinin büyük bir bölümünü kapsadığı ortaya çıktı.

Ünal Aysal yönetiminin en tecrübeli ismi olan, geçmiş yıllarda bir çok defa yönetim kurulunda bulunan Semih Haznedaroğlu, yaptığı konuşma ile yönetim içinde yeni bir kriz çıkardı. Haznedaroğlu, başkan Ünal Aysal ile Adnan Öztürk'ü eleştirerek yaptığı konuşma sarı kırmızılı yönetimde şaşkınlık yarattı. Haznedaroğlu, "Şike operasyonu sonrasında Kulüpler Birliği toplantılarında bütün gücümüzle Fenerbahçe'nin yanında yer almalıyız. Benim amcamın oğlu Fenerbahçeli, her gün bana mesaj atıp, ne olacak bizim halimiz? Ne olur bizimle uğraşmayın diyor. Evden çıkıyorum kapıcım Fenerbahçeli, bana diyor ki uğraşmayın bizimle ligden düşmeyelim. Bakkal, manav öyle. Biz de artık Fenerbahçe'yi destekleyelim. Onlar bizim dostumuz" diye konuştuğu öğrenildi.

DHA​

Cevap: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalıyız"

bu adam kim ya

ne gibi kirigi var bu angutlara

herhalde is ortagi lar

cikarcilar

semihhaznedarog.jpg

Sen Belamisin be adam..? Her Yönetimde sen illaki sorunmu cikarmalisin.?

Birak git ya.. Sinir ediyor bu adam beni. Her Yönetimde Tartsima yasiyor.. Baska düsüncelerdeyse ve eger Yönetimin fikri hosuna gitmiyorsa istifa et uc..!!

Tamam sen git çok istiyorsan azizenin yanına beraber yatın içerde.

Bunun gibilerin ne işi var yahu yönetimde?

Bizene senin kapıcından be adama bak :mad:

Cevap: Haznedaroğlu: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmal

böyle adamları direk kulüpten ihraç ediceksin sırf zararlar..

Cevap: Haznedaroğlu: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmal

Anlamadigim sey.. Neden bu adam her Yönetim Kurulunda var..? Ben Bu adami Taa Özhan Canaydin zamanindan beri taniyorum ve hep göze batiyor..!!!

Biri kessin şu gereksiz herifin sesini.

utanc verici ,gerekcesi iddiasindan daha da komik olmus

Cemal Nalga olayında fenerin tutumunu unuttu herhalde , durum tam tersi olsaydı neler olurdu acaba..

çok meraklıysan git kendin dur... hatta daha meraklıysan ufak bir suç işle git metrisde yanlarında yat! Ama gs adına konuşma!

Şaka gibi, ufak bir cemal nalga skandalında bu fenerbahçe değilmiydi resmi sitesinden takipçisiyiz bu olayın diye.

Gökmen Özdenak'ın dediği çok doğru biz bu durumda olsak azize bizim en alt liglere düşmemiz için ordan oraya dolaşırdı ve biz onlara dostça yaklaşıcaz öyle mi ?

Büyük bir potansiyeli var, İbrahim'in dediği gibi oy getiren bir isim ancak boş konuşmuş.

Ya bi git işine biz aynı durumda olsaydık şike tişörtleri basmışlardı,amatöre gitmemiz için ellerinden gelen herşeyi yapardı bu şerefsizler.

Üst Alt