Hedef Arena 'da 20 de 20 olsun... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hedef Arena 'da 20 de 20 olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Hedef Arena 'da 20 de 20...

20'de 20 yapacak oyun oynamıyoruz. İnter-R.Madrid-Liverpool maçlarında sırıtmadık, iyi de oynadık ama ilk maçta hiçte oynamak isteyen bir ruh hali yoktu takımda. O yüzden bir rüya 20'de 20.

:asd:

başlığı görünce güldüm biraz.aklıma tinerciler geldi.

neyse 20de20 yi sadece fb yapar ama şike sayesinde

biz 20 de 16-17 yapsak yeterlidir.

Biz hedefi önce yerleşmiş bir futbol felsefesi olarak koyalım da,uzun vadede böyle hedefler gerçekleşir.

namağlup tamamlayalım çok iyi olur. ne sistem ne taktik şimdilik birşey görremiyoruz bunlar oturana kadar sahamızda maglup olmayalaım yeter

En son bu tarz bir hedef koyan takımı hatırlatmak isterim size ;

jpbs0o.jpg

Takımın kendine güveninin yerine gelmesi için 4-5 maç arka arkaya kazanmamız lazım.Şimdi 1 gol yesek herkes takımın kazanacağına dair olan inancını kaybediyo.Takım bi şeyler yapabileceğini bize ispatlamalı

İnanmak başarmanın yarısıdır diyor ve destek veriyorum.

Bende sana Hakan Balta, Sabri, Gökhan diyorum.

ilk adımlar her zaman önemlidir.

samsunu yenersek 20'de 20'yi rahat elde ederiz.

Bunu neye dayanarak söylediğinizi çok merak ediyorum. Her ne kadar çok iyi transferler yapılmış olsa da kadromuz iyi değil kabullenin şunu. Bu takım 2008-09 sezonunda da galibiyetle başladı. Hatta o zaman elimizdeki kadro daha iyiydi. Şimdi ise, elimizde kilit açacak bir oyuncu (Lincoln gibi) bile yok. Buna bağlı olarak özellikle zayıf kontra atak takımlarına karşı yavaş defansımızla çok puan vereceğiz.

20'de 20 yapamayız buna eminim. Bana 14 civarı galibiyet alırız gibi geliyor.

Ayrıca başarılı olmak istiyorsak hedefimizi deplasman maçları için belirlemeliyiz, orası da ayrı bir mesele :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt