Hedef Arena 'da 20 de 20 olsun... | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hedef Arena 'da 20 de 20 olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray 'ımız 2011-12 sezonunun 2nci hafta maçında Samsunspor karşısına çıkarken, Türk Telekom Arena ve taraftarına bu sezon ilk kez merhaba demiş olacak.

Geçen sezon, ülkemizi Avrupa Kupalarında temsil edemeyecek kadar kötü bir derece elde etmemize rağmen, Sn. Ünal Aysal başkanlığındaki yeni yönetimimiz, çok iyi kalitede oyuncuları ve taraflı tarafsız herkeste sonsuz kredisi olan Fatih Terim 'i takımın başına getirerek görevini eksiksiz yapmıştı.

taraftar.jpg

Devamı GSC Portal 'da...

Cevap: Hedef Arena 'da 20 de 20...

Bir an aklıma geçen sene geldİ

- Kaybettik taraftarlarımızı üzdük kalan --şu kadar maçımızı -- kazanıp taraftarlarımızı mutlu edeceğiz...

Her sene aynı parolayla yola çıkıyorlar ama taa başından çuvallıyoruz

20 maçta 20 galibiyet çok zor 20 maçı namağlup geçsek bu sene TT Arenada yeterli olur 15 galibiyet 5 beraberlik falan mesela

İnanmak başarmanın yarısıdır diyor ve destek veriyorum.

Geçen seneki BJK 'nin 17 de 17 sine dönerse (17 galibiyet demişlerdi nerdeyse 17 puanda kalacaklardı :eek:) editörü tefe koyarız.

Pazar akşamı kilit gelir :asd:

Haber "inanan taraftar" diyor. Sana söz düşmüyor bu durumda. ;)

Galatasaray'a inaniyorum, Servet'e, Sabri'ye, Balta'ya güvenmiyorum.. Imkansiz gibi birsey ama destegimiz sonsuz..

ilk adımlar her zaman önemlidir.

samsunu yenersek 20'de 20'yi rahat elde ederiz.

20 pek gerçekçi olmamış ama Samsun, Eskişehir, Bursa, G.Antep gibi ilk 4 Arena 'daki maçta seri yakalarsak çok iyi olur. Daha da doğrusu bizim galibiyet serisine ihtiyacımız var 7-8 hafta.

Samsunsporu eger pazar aksami yenersek bunu rahat yapicagimizi dusunuyorum ama ilk gormek lazim takimi..

Inancim TAM

Sakat işler bunlar sonra baş belaya girmesinde.:)

Şaka bi yana gerçekten bir sinerji bulutu bir galip gelme alışkanlığı oluşması gerekiyor.Bu 20 olmasada bir kendine güvenle beraber seri yakalanması hoş,güzel,süper ,mükemmel,harika olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt