Hedef Kadıköy ; Hedef Kupa ! - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hedef Kadıköy ; Hedef Kupa !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bu Minibüsü Tutana Ask Olsun!

Bu sene şu seferi hayırlısıyla tamamlayalım da daha ne uzun yolculuklar seferler bizi bekliyor.

''Hamburg Maçı İçin Şahan'a Bilet Yok,Recep'e Bilet Var''

72988_1_090319143714.jpg

Galatasaray Kulübü Asbaşkanı ve Reklamcılar Derneği Başkanı Yiğit Şardan, “Atıf Hoca ile Reklam ve Rekabet” programında popüler kültürün ne kadar önemli olduğunu bir anektodla anlattı.

Hürriyet'in haberine göre, Galatasaray – Hamburg maçına bilet ayarlamak için Adnan Polat’ı arayan Şahan Gökbakar; “Adnan Bey, ben Şahan” deyince, “Sen kimsin?” sorusuyla şaşırdı. Kendisini Şahan olarak tanıtamayınca “Ben Recep abi, Recep İvedik” diyerek durumu kurtardı

Cevap: ''Hamburg Maçı İçin Şahan'a Bilet Yok,Recep'e Bilet Var''

Bu nasıl iş ya. Herifin ismini tanımıyoruz Yaptığı işle tanıtıyor. İşimle bir yerlere gelmek istiyorum diyenlerin başarmış hali işte...

Burdan da Recep'in Galatasaray'lı olduğunu anlıyoruz

Hatta videosu da vardı Lig TV ye katılmış bir programda. Rigobert Song'u çok sevdiğini (kardeşi gibi) söylüyordu. Hatta sanki ''Film Gibi'' ye katılmış gibi Song ne olur dön diyerek bir espri yapmıştı. Sabri'ye de ne olur şut çekme Sabri falan diyordu.

Sabriye salladi herkes gibi,sabri gol attikdan sonra da Arda kendisine kirildik,sabri abiyi elestirdi,goz onunde birinin bize destek olmasi lazim gibi de bir sey soylemisdim,Sahan cok iyi bir G.Saraylidir,mac kacirmaz. :eek:

Cevap: Bu Minibüsü Tutana Ask Olsun!

bu akşamı da hasarsız geçersek minibüs anadolu yakası gişelerine varmış olacak :)

Taraftar oldugu her hali ile belli, hatta sabri hakkinda soyledikleri kahvelerde soylenen laflarin tipa tip aynisi.

ya VURMA SU TOPA! her vurdugu top ormana gidiyor! statta top kalmicak!

orda "unlu" oldugunu unuttu ve taraftar gibi konustu. dikkatli olmasi lazim.

Cevap: 20 Eşleşmede 1 Kez

Bu akşam düşündüm avrupa kupalarında ilk maçtan yenilmeden döndüğümüz deplasman maçından sonra sami yende kaybettiğimiz bir eşleşme oldu mu diye.düşündüm düşündüm bulamadım.sonra internetten araştırma yaptım ve böyle bir sonuç çıktı ortaya.ilk maçı deplasmanda oynayıp yendiğimiz yada berabere kaldığımız bir maçtan sonra istanbulda oynadığımız 20 eşleşmenin 19'unda turu geçen biz olmuşuz.sadece 73/74 sezonunda atletiko madrid ile ilk maçta deplasmanda 0-0 berabere kaldıktan sonra kendi sahamızda normal süresi 0-0 berabere biten maçı uzatmalarda yediğimiz golle 1-0 kaybetmişiz ve elenmişiz.onun dışındaki 19 eşleşmede de turu geçen biz olmuşuz.hamburg maçı öncesi umutlandırıcı bir istatistik.işte maçlar

Bordeaux-Galatasaray İlk Maç:0-0 Rövanş:4-3 TURU GEÇTİK

S.Koprivnica-Galatasaray İlk Maç:1-2 Rövanş:2-1 TURU GEÇTİK

Saint Gallen-Galatasaray İlk Maç:1-2 Rövanş:2-2 TURU GEÇTİK

Mallorca-Galatasaray İlk Maç:1-4 Rövanş:2-1 TURU GEÇTİK

B.Dortmund-Galatasaray İlk Maç:0-2 Rövanş:0-0 TURU GEÇTİK

Bologna-Galatasaray İlk Maç:1-1 Rövanş:2-1 TURU GEÇTİK

Rapid Wien-Galatasaray İlk Maç:0-3 Rövanş:1-0 TURU GEÇTİK

FC Sion-Galatasaray İlk Maç:1-4 Rövanş:4-1 TURU GEÇTİK

Constructorul-Galatasaray İlk Maç:0-1 Rövanş:4-0 TURU GEÇTİK

Avenir Beggen-Galatasaray İlk Maç:1-5 Rövanş:4-0 TURU GEÇTİK

Manchester United-Galatasaray İlk Maç:3-3 Rövanş:0-0 TURU GEÇTİK

E.Frankfurt-Galatasaray İlk Maç:0-0 Rövanş:1-0 TURU GEÇTİK

Katovice-Galatasaray İlk Maç:0-0 Rövanş:2-1 TURU GEÇTİK

Eisenhuttenstadt-Galatasaray İlk Maç:1-2 Rövanş:3-0 TURU GEÇTİK

AS Monaco-Galatasaray İlk Maç:0-1 Rövanş:1-1 TURU GEÇTİK

Kuusysi Lahti-Galatasaray İlk Maç:1-1 Rövanş:2-1 TURU GEÇTİK

AIK Stockholm-Galatasaray İlk Maç:1-2 Rövanş:1-1 TURU GEÇTİK

A.Madrid-Galatasaray İlk Maç:0-0 Rövanş:0-1 ELENDİK

A. Magdeburg-Galatasaray İlk Maç:1-1 Rövanş:1-1 (kura ile) TURU GEÇTİK

D.Bükreş-Galatasaray İlk Maç:1-1 Rövanş:3-0 TURU GEÇTİK

BURASI SAMİ YEN BURDAN ÇIKIŞ YOK SÖZÜ BOŞA DEĞİL YANİ

yazık oldu bu istatistiğe.araştırma yapıp,topic açıp bereketi bozduğum için kendimi suçlu hissediyorum :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt