Hedef Kadıköy ; Hedef Kupa ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hedef Kadıköy ; Hedef Kupa !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bordeaux Kadrosu Belli Oldu!

Az önce aldığım bir habere göre Yoann Gourcuff, Laurent Blanc tarafından Fransa'da bırakılmış. Sebebi ise Gourcuff'un kendisini eksik hissetmesi imiş. Sakatlıkları bulunan iki kaleci Ulrich Rame ve Mathieu Valverde ise buna rağmen kadroya alınmışlar.

Franck Jurietti kart cezalısı, ilk maç cezası olan Mathieu Chalmé ise kadroda.

19 kişi ile İstanbul'a gelen Bordeaux kafilesi şöyle;

Ramé - Valverde - Chalmé - Diawara - Henrique - Placente - Planus - Trémoulinas - Diarra - Ducasse - Fernando - Wendel - Traoré - Sertic - Bellion - Cavenaghi - Chamakh - Gouffran - Jussiê

Cevap: Gourcuff yok !

Selçuk Abi yazmıştı foruma... Ayrı başlığa gerek var mı bilmiyorum. :)

Konu ismini "Bordeaux Kadrosu Belli Oldu (Gourcuff yok)" şeklinde değiştirebilir misin?

Yalnız bu haber çok güzel oldu.Gourcuff hücumda çok sorumluluk üstlenen bir oyuncu.Zaten Bordo'nun ligi düşündüğünü biliyoruz.Ligde de pek iyi sonuçlar alamıyorlar bu sıralar.Ben kadroda sürpriz isimler görebiliriz diyorum.

##

Ama önemli olan bu değil biliyoruz.Daha önce çok canımız yandı bu yüzden.Bülent Korkmaz'ın dediklerini sahaya yansıtmak çok önemli.Fatih Terim'in Arsenal maçı öncesi konuşmasında su tarz birşeyler diyordu.''Asla bozmayın kendinizi.Atarız,yeriz.Sonuçta siz kahramansınız vs vs'' Bülent sahaya çıkmadan önce o kasetten görüntüler gösterirse fark bile atabiliriz. :D

Cevap: Bordeaux'da Kaleci Krizi

19 kişilik kadroda Rame ve Valverde var. Büyük bir ihtimalle sadece burnu kırılan Valverde oynayacaktır. O da bandajla.

işimiz meiraya kaldıysa her türlü yeniliriz :) .taneri ben bile daha iyi tutardım en azından koşardım onu bile yapmadı .yemin ederim.

Bana oyun gibi geldi,zaten Gourcuff'un yarar sağlayamayacağını düşünüp,sanki tatile gelmiş gibi gösterip göz boyamaya çalışıyorlar.

Az önce aldığım bir habere göre Yoann Gourcuff, Laurent Blanc tarafından Fransa'da bırakılmış. Sebebi ise Gourcuff'un kendisini eksik hissetmesi imiş. Sakatlıkları bulunan iki kaleci Ulrich Rame ve Mathieu Valverde ise buna rağmen kadroya alınmışlar.

Yorgunluk sizce çok saçma değil mi?

Bu aralar form düşüklüğü var o adamda.Zaten son 2 lig maçında ve bizle oynadıkları maçta etkili olamamıştı.Bizde Lincoln kadroya alınmasa bu sebepten nasıl bir olay çıkardı tahmin edemiyorum :)

Servetin yoklugunda bozulan moralleri biraz olsun düzeltti. Ziraa takimin en etkili oyuncusu olmamasi sevindirdi beni. Hadi bakalim Aslanlar alacagiz bu maci insallah!

Etkili bir oyuncusunu dinlendiriyorsa gerçekten Blanc rus ruleti oynuyor demektir,kendi bilir bu bizi hafife aldığını gösteriyor perşembe günü sahada cevabı vereceğiz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt