Hedef Ronaldinho - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hedef Ronaldinho

Cevap: Galatasaray'da hedef Ronaldinho

R10'un kontratı bittiği haberi doğru mu ?

Bence o da doğru değildir, daha yeni gitti adam, ne ara biticek sözleşmesi.

Cevap: Galatasaray'da Hedef Ronaldinho

Vallaha kim çıkardıysa bu kontratı bitiyor muhabbetini Transfermarkt'a göre 2014'ün sonuna kadar sözleşmesi var adamın.

Cevap: Hedef Ronaldinho

helmes beni daha çok heyecanlandırdı

bitiricilik konusunda dünyanın en iyilerinden biri

ayrıca iki ayağını da mükemmel kullanır, hangi ayaklı olduğunu anlayamazsınız

helmes beni daha çok heyecanlandırdı

bitiricilik konusunda dünyanın en iyilerinden biri

ayrıca iki ayağını da mükemmel kullanır, hangi ayaklı olduğunu anlayamazsınız

Helmes bir zamanlar cok büyük yetenek olarak gösteriliyordu Almanya'da. Ama son senelerde cok geriye gitti, su anda tam nasil bir durumda bilmiyorum. Ben o transfere pek sicak bakmam.

Yüzyılın transferi olur Türkiye'de isim olarak Hagi ve Roberto Carlos'dan bile daha büyük daha şöhretli bir isim

Galatasaray'da Hedef Ronaldinho

Ronaldinho01.jpg

Galatasaray, Milan Baros'un formsuzluğu, Elmander'in son vuruş açısından şu ana kadar etkisiz kalması nedeniyle, gol yollarında etkili olabilecek oyuncu arayışını ara vermeden sürdürdüğü iddia edildi.

Devamı GSCimbom Portal'da ..

süper olur ama sanmıyorum. adam yıllık 9m'a yakın para kazanıyo. verebilecekmiyiz?

Yok bee hikaye o 9 falan kazandığı yok. O öncedendi. Bize gelmesini sağlayacak ücret 5 milyon. Yani yıllık 5 milyona gelir, gerisi tercihine kalmış. Zaten Nike sponsorumuz, Ronaldinho reklam gelirleri de dahil alır bi 7 milyon rahat.

Ronaldinho ile Drogba gelse müthiş olur, ikisinin de formalarını alırım.

Üst Alt