Hedefimiz 3 Maçta 7 Puan Olmalı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hedefimiz 3 Maçta 7 Puan Olmalı

Cevap: Hedefimiz 3 Maçta 7 Puan Olmalı

Fenerbahçe maçında öküz gibi saldıracaklarının düşünürsek eğer, o maçtan 3 puan alamamamız için hiçbir sebep yok.

Evet 9 puan olursa guzel, bende buna inaniyorum.

Ama Sivasi ve Gencler macini kazanmak lazim. Fenerbahce maci berabere bitse uzulmem. Ujfalusi, Neco, Muslera ve heralde Semih bu maclarda sari kart görmemeli...

Fener maçına olabildiğince sakin çıkmalı takım.

Onlar olabildiğince üstümüze saldıracaklar

Kesinlikle kontrol bizde olmalı.

Tam kadro ile bu maçlardan 9 puan çıkar.

Fener maçına 9 puan farkla gidelim de, gerisi gelir nasılsa. Yedek dahi olsa Pino-Shelton gibi süratli bir oyuncu oyuncumuz olsaydı keşke. Sol açıkta mesela.

Kadikoyde 1-2 aliriz gibime geliyo bu sene niyeyse.

Oradaki sansizligimizi kiracak tek teknik direktor Fatih Terimdi oda basimizda...

Takimimiz zaten iyi oyniyor fenerde is yok zaten ama bakalim. Melo atsa pitbull showunu yapsa yeter zati :D

kalan maçlarımızdan en kolay olanları manisa,sivas ve fener maçları bence bu 3 takımın defanslarıda evlere şenlik..sadece fener maçında hakem etkisinden korkuyorum ...

galatasarayın en zor macı sivas deplasmanı ayrıca -10 derece bir soguk beklenıyormus sivasda ben o macta bir puanada kızmam takıma sakatlık olmaz inşallah gbır. ve fb maclarının sıvasa oranla cok daha kolay gececegını dusunuyorum

Madem hedef konacak 3 maçta 9 puan koyalım,neden direkt kafadan 2 puan siliyoruz ki? İlk 2 maçımızı kazanırsak 3. maçımıza beraberlik parolasıyla mı çıkıcaz? :asd:

Sivas maçını yenersek çok iyi olur. Ardından da Gençlerbirliği maçını yendiğimiz takdirde o moralle Fenerbahçe'yi de yeneriz.

Hukuk kurulları ve MHK değişiyormuş! Şampiyonluğumuzun elimizden alınması her maç verilecek ya da verilmeyecek iki karara bakar. İyimser bakamamak için çok fazla nedenimiz var...

Üst Alt