Heidenheim, Eren Dinkçi'yi Rekor Bir Transferle Kadrosuna Katmak İstiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Heidenheim, Eren Dinkçi'yi Rekor Bir Transferle Kadrosuna Katmak İstiyor

1711286141741.png

Son dönemde adı sık sık Galatasaray'la da anılan Eren Dinkçi'nin yeni sezondaki adresi merak konusu. Bonservisi Werder Bremen'de bulunan ve 1 yıllığına Heidenheim'a kiralanan Eren Dinkçi için Galatasaray'ın yanı sıra Alman ekipleri de devrede.

Heidenheim, Eren Dinkçi'nin 5 milyon euroluk serbest kalma bedelini kullanıp oyuncunun bonservisini almak istiyor. Heidenheim, Eren Dinkçi'yi söz konusu bedelle transfer etmesi durumunda genç futbolcu kulüp tarihinin en pahalı transferi olarak kayıtlara geçecek. Heidenheim'da bu alandaki rekor 3.5 milyon euro ile Tim Kleindienst'a ait.

Eren Dinkçi'nin ise henüz kararını vermedi.

Milli takım için Eren Dinkçi'nin önünde Almanya ve Türkiye seçenekleri bulunurken, genç futbolcunun bu konuda da henüz kararını vermediği kaydedildi.

Heidenheim ile bu sezon lig ve kupada 26 maça çıkan Eren Dinkçi 9 gol, 4 asistlik skor katkısı verdi.

[Sky Sports]

Bu adami da acil milli takima baglamak lazim, inanilmaz hizli ve skor katkisi iyi, bu sezon bundesliga nin en hizli oyuncusu, boyu da 1,88

Kenan-Eren kanatlar baya is yapar, yüksek tempo kontra ataklarimiz cok tehlikeli olur

5 milyon para degil ya. Bugün herhangi bir turk statusundeki adami almaya kalksan 3-4 milyondan kapiyi acarlar.
Bu seviyede bir alman istesen bu daha da kabarır.

5 milyon riske edilebilir bir para.

bu çocukların bu ülkeye gelip gerilemesini istemiyorum ben açıkçası.

bulundukları yerde iyiler. orada gelişime imkanları çok daha fazla

Okan Hoca Oğuz Aydın ve Eren Dinkçi' yi istiyor diye haberler var. İkisinden biri alınır diye tahmin ediyorum. Oğuz Aydın' ın maliyeti önemli; Alanya çok para ister ve o iş olmaz diye tahmin ediyorum...

Hem Kerem, hem Barış giderse ki sanmıyorum, o zaman ikisi birden de düşünülebilir...

Üst Alt