Hell Değil, İyi Gün Taraftarı ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hell Değil, İyi Gün Taraftarı !

Cevap: Hell Degil, Iyi Gün Taraftari.....!!!!!

Yok Fener'den A.Polat'tan nefret ettiğimden daha çok nefret ederim.

Ama sırf feneri yendik diye klüpte ömrü uzuyorsa bu adamın, bu düşüncede olanlara Allah akıl fikir versin.

Zaten CL'yi unuttuk A.Polat sağolsun.Ki bu sezon da imkansız zaten.Boşuna olmayacak duaya amin demeyelim.

Haddine olmayan konulara da yorum yapmazsan sevinirim.

Galatasaray'in kazanmasina sevinmemek hangi sozde Galatasaray'lilinin haddine??

Arkadas sen resmen GS'nin bugun kazandigina uzuldum diyorsun.. Sen kendini taraftar olarak goruyor musun?

Cevap: Hell Değil, İyi Gün Taraftarı !

Doğru. Ama bir taraftar olarak benimde farklı bir mazeretim var. Açılışa gittim ve 1 hafta yatak döşek sinüzit oldum soğuktan. O bölgenin anormal bir soğuğu var. Isıtıcı sistemi mutlaka kurulmalı. Benimle aynı mazereti paylaşan birçok kişi bu mevsimde gitmez oraya.

Aynı şeyi bende yaşadım hak veriyorum hayatımda öyle üşüttüğümü hatırlamam ancak stadın bugun dolmamasının özellikle maraton tribunlerının dolmamasının sebebi daha farklı

Vay be, neler duyuyoruz!! Göztepe taraftarı, takımları amatör kümeye düştü, 6000 kişi maça gittiler. Demek ki işkence çekmeye gitmişler :) Çok samimi söylüyorum, asla onlar kadar bağlı değiliz.

Abartmasak :) 25 000 000 Taraftar içinde 6000 kişi kadar tutkulu taraftar bulamıycakmıyız... Üstelik yöneticilerin klübün sradan taraftara 1 gram desteği otobus kaldırması ulaşım yadımı vs vs yokken. Gerçekten başarısızlık gözümüzü kör etti

Arkadas sen resmen GS'nin bugun kazandigina uzuldum diyorsun.. Sen kendini taraftar olarak goruyor musun?

İleriyi düşünürsen bugün kazandığımız puanın zararımıza olduğunu anlarsın.

Özellikle bu adamın seneye kalması halinde iki senemiz mahvolacak.

Bunları düşündüğüm için de oldukça iyi Galatasaraylıyım.

Niye abartıyorsunuz ki bu kadar? Beğenmeyen izlemez. Mesela ben, stada gitmek şöyle dursun, cafeye izlemeye giyeyim mi diye düşündüm bu maçta. Hiç izlemesem pek bir şey kaybetmezdim açıkçası. Sırf renkleri sarı-kırmızı olduğu için ve adı Galatasaray olduğu için katlandım. Başka maç olsa 5 dakikada kalkardım televizyonun başından.

Abartmasak :) 25 000 000 Taraftar içinde 6000 kişi kadar tutkulu taraftar bulamıycakmıyız... Üstelik yöneticilerin klübün sradan taraftara 1 gram desteği otobus kaldırması ulaşım yadımı vs vs yokken. Gerçekten başarısızlık gözümüzü kör etti

Beni kör eden bir şey yok. Amatör kümeden bahsediyorum. 7. sırada bu kadar kişi geliyorsa, amatör küme muhabbetine hiç girmeyelim derim :) Ayrıca, o adamlar 25 milyon kişi de değil...

Beni kör eden bir şey yok. Amatör kümeden bahsediyorum. 7. sırada bu kadar kişi geliyorsa, amatör küme muhabbetine hiç girmeyelim derim :) Ayrıca, o adamlar 25 milyon kişi de değil...

Estağfurrullah kör diye sana direk demedım braderim :) Ama bu yıl Göz göz amatörde değil 1.lige çıkmak için savaş veriyor ve gerçekten çok iddalı ki büyük ihtimalle senelerdir özledikleri lige ve derbylere bu yıl dönecekler 6000 kişi bırakta gitsin çok buyuk heycan yasıyorlar bu aralar.Bu günlerde zor günler geçiriyoruz taraftar kolay kolay gidemez o stada yıldız yokken inan bana gitmek ordan çıkıp dönemk ciddi manada çok zor metroya giremeyenler soldaki tepeciğie tırmanıyor oradanda çoğu kez kayıp düşüyorlar . Klübünde bir iddası bir amacı yokken gene ıyı doluyor o stad. Almanyadaki İngilteredeki örneleri vermiş konuyu açan arkadaş oradaki futbol kültürü ülkemize göre çok farklı.Uzatmadan bir kez daha söyliyim kötü yönetim kötü futbol takımı amaçsız bir sezon ve çok çok pahalı maraton tribünleri inan bana gerçekten iyi doluyor gene görceksin bak seneye heycan gelsin o tutkulu tarftarımız orayı doldurur yeterki yakışan kadro kurulsun.

Estağfurrullah kör diye sana direk demedım braderim :) Ama bu yıl Göz göz amatörde değil 1.lige çıkmak için savaş veriyor ve gerçekten çok iddalı ki büyük ihtimalle senelerdir özledikleri lige ve derbylere bu yıl dönecekler 6000 kişi bırakta gitsin çok buyuk heycan yasıyorlar bu aralar.Bu günlerde zor günler geçiriyoruz taraftar kolay kolay gidemez o stada yıldız yokken inan bana gitmek ordan çıkıp dönemk ciddi manada çok zor metroya giremeyenler soldaki tepeciğie tırmanıyor oradanda çoğu kez kayıp düşüyorlar . Klübünde bir iddası bir amacı yokken gene ıyı doluyor o stad. Almanyadaki İngilteredeki örneleri vermiş konuyu açan arkadaş oradaki futbol kültürü ülkemize göre çok farklı.Uzatmadan bir kez daha söyliyim kötü yönetim kötü futbol takımı amaçsız bir sezon ve çok çok pahalı maraton tribünleri inan bana gerçekten iyi doluyor gene görceksin bak seneye heycan gelsin o tutkulu tarftarımız orayı doldurur yeterki yakışan kadro kurulsun.

İnşallah dediğiniz gibi olur. Şunu da paylaşıp uzaklaşıyorum.

[video=youtube;oybaMqoPUk4]https://www.youtube.com/watch?v=oybaMqoPUk4[/video]

Benim icin Kusura Bakmayin ama Maddiyat bir Bahane olamaz....

Cünki Koskoca Istanbulda Galatasaray Avrupa Kupasi ve Türkiye Kupasi Dahil Tas catlasa 25 Mac oynar...!! 25 Maci Istanbulda yasayan 3-4 Milyon Galatasaray Taraftari dolduramiyorsa ben buna ayip derim, üstelik Stad Son Model ve yep yeni olunca..!

Her Maca gitmenizede Gerek yokki..! Zaaten yaklasik 25 000 Kombine satilmis..! Geriye Kalan diger yarisi..! Bi düsünün Galatasaray Taraftari saadece 25 Maci Full cekemiyor.. Kombine Haricinde 25 000 Taraftar gitmiyor Koskoca Metropolden..!!

Aslinda karsilastirdigim Sehirler arasi Nüfuslardan ne demek istedigimi anlardiniz...

İnşallah dediğiniz gibi olur. Şunu da paylaşıp uzaklaşıyorum.

[video=youtube;oybaMqoPUk4]https://www.youtube.com/watch?v=oybaMqoPUk4[/video]

100.yıl kutlamalırymış gerçekten harika bir benzerinide göz göz tarftarı yaptı Yalıda sahile sanırım dizildi 100lercesi meşaleleri yakıp KSKlılarında görebileceği şekilde harika bir show yapmışlardı.

Vay be, neler duyuyoruz!! Göztepe taraftarı, takımları amatör kümeye düştü, 6000 kişi maça gittiler. Demek ki işkence çekmeye gitmişler :) Çok samimi söylüyorum, asla onlar kadar bağlı değiliz.

Heralde değiliz. Göztepe'yi asla küçümsediğimden değil ama bölgeler sosyal ve ekonomik olarak geliştikçe olaylara bakış açıları da değişir. Futbol ve Galatasaray benim için zevk işi ancak kendi hayatımdan asla daha önemli değil. Bağlılıklarımız ne yazık ki eğtim ve bilinç düzeyimizle birlikte azalıyor.

Olayları izole edip o şekilde yorumlarsan kendini haklı göstermiş olursun. Retorik yapmanın anlamı yok. Bende bu konuda Onur'a katılıyorum, önemli olan eksileri ve artıları yan yana koyabilmektir. O zaman haftasonu kızıyla iş nedeniyle görüşmeyen bir adam da baba değildir böyle bir mantık olamaz.

100.yıl kutlamalırymış gerçekten harika bir benzerinide göz göz tarftarı yaptı Yalıda sahile sanırım dizildi 100lercesi meşaleleri yakıp KSKlılarında görebileceği şekilde harika bir show yapmışlardı.

Bunlar tüm şehirde yaptılar :) İmrenmemek elde değil. İlk video'ya dikkat!

[video=youtube;uqyEv7nv5UE]https://www.youtube.com/watch?v=uqyEv7nv5UE[/video] [video=youtube;wp_LpSfxIgw]https://www.youtube.com/watch?v=wp_LpSfxIgw[/video]

401.jpg
402.jpg
403.jpg
405.jpg
420.jpg

Benim icin Kusura Bakmayin ama Maddiyat bir Bahane olamaz....

Cünki Koskoca Istanbulda Galatasaray Avrupa Kupasi ve Türkiye Kupasi Dahil Tas catlasa 25 Mac oynar...!! 25 Maci Istanbulda yasayan 3-4 Milyon Galatasaray Taraftari dolduramiyorsa ben buna ayip derim, üstelik Stad Son Model ve yep yeni olunca..!

Her Maca gitmenizede Gerek yokki..! Zaaten yaklasik 25 000 Kombine satilmis..! Geriye Kalan diger yarisi..! Bi düsünün Galatasaray Taraftari saadece 25 Maci Full cekemiyor.. Kombine Haricinde 25 000 Taraftar gitmiyor Koskoca Metropolden..!!

Aslinda karsilastirdigim Sehirler arasi Nüfuslardan ne demek istedigimi anlardiniz...

Gitmeyen taraftarı korumak gibi bir düşüncem yok ancak gerçekten doğu batı tribunlerının alt kısımalrını doldurmak çok maddi durumla alakalı okadar parayı verebılecek ınsanlr ordakı bıletı zaten ıddasız bır futbol macını kötu bır takımı destekleyecek insanlr değildir daha farklı eğlencelere hobilere kendını verirler.Ama idda ediyorum ara transferde gerçek bir yıldız transferi yapılabılseydı taraftarı bazı söylemlerle heycanldırabilselerdi camiadaki kriz bukadar patlak vermeseydi o boşluklarda baya dolardı.

Gende tirbünlerin üst kısımları ve kale arkaları ( ucuz olan yerler ) hatrı sayılır bı kalabalığa sahıpti

Türk halkının ortalama geliri muhtemelen Almanya'dakinin 3'te 1'i filandır.

Türkiye'de en pahalı bilet fiyatlarının olduğu takımların başındayız.

Almanya'da ki insanlar sosyal etkinlik olması açısından istediği zaman maça gidebilir , ancak Türkiye'de insanlar maça gidebilmek için mutlaka biryerlerden kısıp bilet parasını çıkartma derdinde ve normal olarakta böyle bir takım olduğu zaman insanlar maçlara gelmiyor.

Oralardan buralardan bu takım için mi kıstım ben diye düşünmez mi bu insanlar, takımına bağlılıkla filan alakası yok bu durumun , stadın dolmaması son derece normal ve doğru birşey , Türkiye'de stad doldurmak istiyorsan önce hakkını verecek bir takım kurmalısın. Dediğim gibi bunun bağlılıkla alakası hiç yok , herşey maddiyatla ilgilidir. Hamburg'dan bu konuyu açmak kolay oluyor olsa gerek.

taraftarlıgı sadece tribüne gitmek zannedenler varmıs.özellikle konuyu açan arkadaş.öncelikle o boş kısımlar vip kısımlar.ve 150 lira ile 350 lira arası bilet fiyatları.her zaman dolu olmaması gayet normal

ayrıca futbolda çok büyük paralar dönüyor.taraftarların klube kazandırdıgı paralar büyük miktarlar.taraftar yenilsede bir ışık görmek ister.ne bilim azıcık iyi bir futbol bile yeterli

galatasaray suan cok kotu.her anlamda.televizyonda bile izlemeye sabredermiyoruz.bide bütçeleri zorlayıp tribünden mi izlemek lzm

ben sivas ve es es maçına 350 lira bilet parası verdim.ayriyetten storedan 600-700 liralık alışveirşim oldu.ki saçma sapan özen gösterilmemiş 10cmlik makete 70 lira verdim misal.

taraftarın yaptıgı normaldir.yine ona ragmen iyi destek oluyor.

haftaya ibb yi de yenersek antep maçı 40 bin kişi görür.hele antepi elersek karabük maçı yine 40-45 görür.takım taraftara istediğini versinki taraftarda küsmesin.ayrıca galtasray 1 senedir kötü değil.10 senedir iyi olmayan bir takım.ve taraftara laf etmek cahillik olur.

taraftarlık maça gitmek ve sadece forma almakta değil.insanın bunları alıcak parası olmayabilir.gönülden destekleyen herkes taraftardır

bana göre kimse daha az yada daha çok taraftar değildir.herkes elinden geldiğince gösterir sevgisini

Üst Alt