Hell Değil, İyi Gün Taraftarı ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hell Değil, İyi Gün Taraftarı !

adszrcz.png

Yukaridaki Fotografa iyi bakin..!!

Avrupa Galatasaray Taraftaririnin Mekanini "Hell" olarak aniyor bilmiyorki o Kelime Saadece Güllük Gülistanlik Günlerde gecerli oldugunu...!!

Bilmiyorki Galatasaray Taraftari "Iyi Gün Taraftari..!"

Takim iyi Gittimi Stadini Vanspor´da doldurur, Bucaspor´da doldurur beyler..!! Bircok kisi Ali Sami Yen´in konforsuz oldugunu bahane edip Stad dolmuyor dediniz..!

Alin Size Komforlu Stad..!

Onu Gectik...

Bircogunuz Taaaaa Dagin Basi Seyrantepe dediniz. Görende Hakkaride, Siirt´de sanacak Stadi... Oysaki Orasi Istanbul Seyrantepe..!!

15-20 Milyonluk Metropolde Yasiyorsunuz..!! Toplam 25-30 Milyon Galatasaray Taraftarindan bahsediyorsunuz...!! Ve bu Rakam Inanin bana Dünyada Kulüp bazinda ilk 10 siraya rahat girer..!! Ve 52 000 Kapasiteli Yep Yeni, Modern ve Muhtesem Arenayi Dolduramiyorsunuz...!!

Bu Kocaman bir ayip beyler..!! Insan sirf Bu Stad Yeni diye gider..!!

TT Arenadaki ilk Resmi macimiza dahi saadece 40 000 kisi geldi..!! Düsünsenize ilk Resmi mac..!!

Türkiye Standartlari bukadar demeyin cünki ozaman Dünya Kulübü felan degiliz..!!

Takimin hali ortada demeyin cünki bu yazdiklarima katiliyor olacaksiniz..! Iyi Gün Taraftarligina onay vermis olacaksiniz..!!

Takim Kötümü gidiyor..? Gidin Maca ve 90 Dakika Susun Protesto edin..!! Öyle 5 Dakika susup Laylaylom Tezahuratlar ile olmaz Protesto..! Hamburg Taraftari bu Aksam Bremene 4 Gol atmasina ragmen 90 Dakika Protesto etti Takimi ve Yönetimi..!!

8de0509a24a8a444e10a9ab874c01e9828a4a27d.jpg

Borussia Dortmund 2003/2004 Sezonundan 2009/2010 Sezonuna kadar hicleri oynadi..! Koskoca 6 Sezon..! Bu Sezonlarda en iyi bitirdigi siralama 7. en kötü 9...!

Taraftar ortalamasi 73 000...!!

Dortmund Sehiri 500 000 Nüfuslu ve öyle 25-30 Milyon Taraftara sahip degil..!

sv-werder-bremen-az-alkmaar.jpg

Hic Fazla Uzaga gitmeyelim..! Bu Sezondan bahsedelim..!!

Yukarida Gördügünüz Resim Werder Bremen Taraftari..! Koskoca Werder Bremen 2010/2011 Sezonu yani suanda düsme hattinda 40 000 lik Stad Full cekiyor hala..! 22 Mac oynandi ve Bremen simdiye kadar 38 000 Ortalama ile oynadi..!!

Bremen Sehiri 500 000 Nüfuslu ve aynen 25-30 Milyon Taraftara sahip degil..!!

Daha Örnekleri cok Arkadaslar...!! Kisacasi biz gercekten Iyi Gün Taraftariyiz..!! Tepkiler Gelecek elbette bu Konu Hakkinda.. Ama ben Stada gidenlere bisey demiyorum..! Onlara Helal olsun diyorum..! Konuda belirttigim gibi Galatasaray Taraftarinin büyük bir Kismi iyi Gün Taraftaridir..!!

Insan Bu Sezon sirf su Stadi görmek icin gider..!!

Insan Takimina Maddi anlamda biseyler kazandirtsin diye gider..!!

Insan Galatasaray Aski ugruna gider..!!

Kimsenin Maddi imkani her mac icin yetmez..! 3-4 Macta bir bile Gitse bir Taraftar, o 15-20 Milyonluk Metropolde yine dolar..! Cünki Koskoca Sehirde 3-4 Milyon Galatasaray Taraftari yasiyordur sanirim..??

Bu Stadin Dolmamasi Galatasaray icin büyük bir ayip Beyler..!!

Cevap: Hell Degil, Iyi Gün Taraftari.....!!!!!

Ulaşım sorunu olmayan Mecidiyeköy'e gelmiyordu millet, 15 bin kişiye oynuyorduk.

Şimdi Seyrantepe'ye, onca ulaşım sorununa rağmen yine iyi gidiyor 25-30 bin kişi.

Taraftar tepkisi, stat doldurmamakla olmaz. Gidersin, protestonu orada yaparsın. İbrahim'e katılıyorum bu konuda.

En üst katlar full dolu aslında ama alt kat çok pahalı olduğu için gidemiyor millet.. Kamera da üst katları çekmediği için boş gözüküyor stad

Bilet fiyatlarını bilmiyorum ancak önceki maçlarda ucuz olan kısımlar bu resımlerden ve maç sonuna doğru olan görüntülerde fulldü maraton kısımlarında sorunlar var bilmiyorum ama burdan bir arkaddaş o kısımlar tuzluydu böyle bir maça böyle bir takıma okadar para vermek maddi durumuma balta vurmak demektir dedi.Haksız sayılmaz

En üst katlar full dolu aslında ama alt kat çok pahalı olduğu için gidemiyor millet.. Kamera da üst katları çekmediği için boş gözüküyor stad

Bilet fiyatlarını bilmiyorum ancak önceki maçlarda ucuz olan kısımlar bu resımlerden ve maç sonuna doğru olan görüntülerde fulldü maraton kısımlarında sorunlar var bilmiyorum ama burdan bir arkaddaş o kısımlar tuzluydu böyle bir maça böyle bir takıma okadar para vermek maddi durumuma balta vurmak demektir dedi.Haksız sayılmaz

Kimsenin Maddi imkani her mac icin yetmez..! 3-4 Macta bir bile Gitse bir Taraftar, o 15-20 Milyonluk Metropolde yine dolar..! Cünki Koskoca Sehirde 3-4 Milyon Galatasaray Taraftari yasiyordur sanirim..??

Arkadaslar Her maca gidecek anlamina gelmiyor Taraftar.. Galatasarayin Taraftari cok..! 3-4 Mac da bir gitse yine o Stad dolar..

Cevap: Hell Değil, İyi Gün Taraftarı !

Artı Türkiye'ye göre fiyatlar inanılmaz uçuk. Avrupa'nın bile üzerinde fiyatlar. Sanki futbol oynanıyormuş gibi bir de 200 lira para istiyorlar düzgün yerlere. Benim cebimde para olmasına rağmen gidip 150-200 liraya adam gibi yerden maç izlemem . Fiyatları düzeltsinler önce kimse enayi değil. Futbol gönül işiyse vs. bu fiyatlar çok saçma. Yok gönül işi değil eğlence sektörünün bir parçasıysa adam gibi takım koyarlar bedeli neyse isterler . Arsenal , Dortmund gibi takımlar başarısız olduklarında bile futbol oynadılar bizim gibi sahayı sirke çevirmediler.

Ya o kameradan boş olarak gördüğünüz bölüm yani sahaya en yakın olan orta bölümün kombineleri 7.500 TL. O fiyat düşmedikçe takım iyi de gitse derbi veya avrupa maçları dışında hep boş kalacak o bölümler.

Arkadaşlar ne tartışıyorsunuz anlamıyorum.. Benim basın tribününün yanından kombinem var ve her maça gittim bu sezon. Stadın fiyatı uygun olan tüm bölümleri full çekiyor ama bu bölümler kamera açısına girmedikleri için stad boş gözüküyor. Aşırı pahalı olan bölümler takım iyi gitse de Buca gibi maçlarda dolmazlar.. Aynı şeyi söyletip durmayın insana, bir kerede anlayın. :)

Kisaca "iyi gun taraftarisin" diyebilir miyiz?

Bu mantikla iyi gun taraftarindan ne farkin kaliyor?

Alakası yok.Şuanda aldığımız her galibiyet G.Saray için zarardır.Adnan Polat gidene kadar alacağımız mağlubiyetlerle önümüz açılacak.

Yoksa seneye ve ondan sonraki senelerde rezil olmaya devam edicez.

Üst Alt