Helvacı Futbol Gündemi'ne Konuk Oldu


Galatasaray'da seçimin önündeki engelin kalkmasıyla gözler 14 Mayıs'taki kongreye çevrildi. Kongrede Ünal Aysal ve Turgay Kıran ile yarışacak olan başkan adayı Mehmet Helvacı, yaşanan hukuki süreci ve son durumu bugün Lig TV'de değerlendirecek.Helvacı'nın konuk olacağı Futbol Gündemi bugün saat 14.00'te Lig TV'de!
 
Cevap: Helvacı Futbol Gündemi'nde!Amma geziyor Helvaci ya :) 3 kere cikti LigTV´ye :) Aradaki farki biraz olsun böylece kapatmak istiyor herhalde :) Ünal Aysal agirligini koruyor. Her yere cikmiyor öyle.
 
Cevap: Helvacı Futbol Gündemi'nde!saat 14:00 dan sonra burda bir dünya adam başlıcak gene büyük başkan helvacı demeye!! inanmayın arkadaşlar, adamın yüzünden okunuyo sahtekarlık..
 
Cevap: Helvacı Futbol Gündemi'nde!Bu program farklı olacak..Seçime katılamama durumu ile karşı karşıya bakalım neler diyecek..İrfan Aktar hukukcular ile görüşüp son kararımı verecem dedi..Benim tahminime göre seçime alınır..
 
Cevap: Helvacı Futbol Gündemi'nde!saat 14:00 dan sonra burda bir dünya adam başlıcak gene büyük başkan helvacı demeye!! inanmayın arkadaşlar, adamın yüzünden okunuyo sahtekarlık..Yahu adam bu kadar istekliyken ve hele bir de baskan olursa neden kötü isler yapsin? Tamam olabilir, tutmayabilir ama cok istekli, bence yapabilir bu isi.
 
Cevap: Helvacı Futbol Gündemi'nde l 15:00'te CANLI1 saat sonra canli yayinda olacakmis. 2. bölümde konusulcak Galatasaray
 
Cevap: Helvacı Futbol Gündemi'nde l 15:00'de CANLIHerkesin bir başkan adayı var kendince.Bırakın herkes düşüncesini söylesin.Ben de Ünal Aysal'ın başkan olmasını istiyorum.Ama Helvacı olursa da kötü yöneteceğini düşünmüyorum açıkçası.
 
Üst Alt