Helvacı'dan iki yıldız! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Helvacı'dan iki yıldız!

Cevap: Helvacı'dan iki yıldız!

Özhan Canaydın'ın efsane başkan olmasının nedenini herkes biliyor.

Onun yarısı kadar insan olan bir kişi bile yok şu anda camiada.

Ayrıca Ümit Davala dediğimiz adam,oynadığı dönemde Avrupa'nın en iyi futbolcularından biriydi kendi bölgesinde.

reis ümit davala iyi oyuncuydu. ama dünya yildizi diye yutturamazsin :D

lakin adamin pozisoynu bile belli degildi...

sence pozisoynu neresiydi ?

Inan Kirac ve liselilerin adayi, baskanliga en yakin isim Unal Aysal'in mi? yoksa arkasindan vurdugu Adnan Polat yonetiminin destekcilerinin oylarini mi almayi dusunuyor anlam veremedim.. 200-300 oy alirsa sukretsin ama rezil olacagini dusunuyorum.. bide sanki biz yildiz istiyoruz yahu adamdaki piskinlige bak..

Galatasaray'da senin gibi adamları başkan yapmazlar...

Galatasaray genel kurulun tarihinin en düşük oyunu alır büyük olasılıkla...

Bi Insan Bu Kadarmi Yüssüz Olur Ya... Sanki Kendisi Polat Yönetiminin Icerisinde Degildi, Adnan Polat Son Üc Aydirmi Hata Yapiyor? Daha Önce Yapmadimi Sanki? Niye Ozaman Ceneni Acmadin? Sanki Kendisi Son Üc Aydir Bu Yönetimin Icinde. Galatasaray Bu Durumdaysa Bunun Sorumlularindan Birtaneside Kendisidir! Gemi Batarken Kendi Kicini Kurtardi Saniyor Ama Yemezler, Sende Sütten Cikmis Akkasik Degilsin Ve Bu Yüzden Asla Galatasaray Baskani Olamazsin!!!

Hay ben bu Helvacı'nın. Bu nedir ya. Bu nedir arkadaş ya. İkide bir Helvacıdan aday falan. Yahu olmaz senden olmaz. İki plan yapıpta bu işleri beceremezsin sen. Sen anca bozarsın. Bozucusun sen

ka%C4%9F%C4%B1t+helva.jpg

ka%C4%9F%C4%B1t+helva.jpg

Genel seçimler zamanında rahmetli Erbakanın oy kullandığı sandıktan kendi partisine 1 tane bile oy çıkmamıştı. Sonu onun gibi olur.

Üst Alt