Helvacı'dan iki yıldız! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Helvacı'dan iki yıldız!

Helvacı'dan iki yıldız

BAŞKANLIĞA aday olduğunu önceki gün resmen açıklayan Mehmet Helvacı, salı günü projelerini camiaya anlatacak. Van Gaal ile anlaştığı belirtilen Helvacı'nın ayrıca 2 yıldız transfer sözünü de vereceği ifade ediliyor.

kaynak: fotomac

adam ucmus beyler...:D

dinleyelim bakalim projelerini, neler anlatacak :)

Cevap: Helvaci'dan iki yildiz!

Bu adam isterse messi-ronaldo-torres forvet hattını kursun.Yinede istemem başkan olmasını.

Bu adam anca kapıcı olur ya.. ne baskanlıgı ..,

arkadaslar dusunun bi Mehmet HELVACI adında biri bundan 1 sene önce 1-2 milyon kisi tanırken.. $imdi Mehmet Helvacı Galatasaray başkan adayı.. ve ortalama 40 milyon kişi tanıyor.. Ne güzel Reklam değilmi? Bedavadan adam reklamını yapıyor.. bu seçimde Alp Yalman ve Ünal Aysal çekişir..

gönlüm Ünal Aysal'dan yana.. Eger Alp Yalman Başarılı olsaydı $uandada Başkan olarak burda olurdu.. bkz.. Aziz Yıldırım!

Başkan olur sonra Vaan Gaala sorun çıktı der , benim gözumde öyle bi adam Helvacı :D

Sen yönetimi baltalamaya çalış Galtasaray etiğini hiçe say sonra gel başkanlığa adaylığını koy ne iş arkadaş.

Bu adam anca kapıcı olur ya.. ne baskanlıgı ..,

arkadaslar dusunun bi Mehmet HELVACI adında biri bundan 1 sene önce 1-2 milyon kisi tanırken.. $imdi Mehmet Helvacı Galatasaray başkan adayı.. ve ortalama 40 milyon kişi tanıyor.. Ne güzel Reklam değilmi? Bedavadan adam reklamını yapıyor.. bu seçimde Alp Yalman ve Ünal Aysal çekişir..

gönlüm Ünal Aysal'dan yana.. Eger Alp Yalman Başarılı olsaydı $uandada Başkan olarak burda olurdu.. bkz.. Aziz Yıldırım!

Adam çıktı Galatasaray'ın menfaatleri uğrunu kendini harcama uğruna Galatasaray'a Polat belasından kurtardı.Bir nevi destek oldu.Çıkıp açık açık sen bu işi beceremiyorsun bırak başkanlığı dedi.Bazıları gibi sesini çıkarmayıp sonrada Ünal Aysal'ın listesinde seçime giren adamlardan değil.

Adam çıktı Galatasaray'ın menfaatleri uğrunu kendini harcama uğruna Galatasaray'a Polat belasından kurtardı.Bir nevi destek oldu.Çıkıp açık açık sen bu işi beceremiyorsun bırak başkanlığı dedi.Bazıları gibi sesini çıkarmayıp sonrada Ünal Aysal'ın listesinde seçime giren adamlardan değil.

Bu açıklamaları istifa ettikten sonrada yapabilirdi ben yönetim içinde muhalif kesim diye bişeyi ilk defa duydum bidahada duymam inşallah.

Aptal Beşiktaş taraftarı gibi yıldızlara tav olmayalım. Adam gibi bir proje sunsun, ben bu takımı şu kadar yılda falan şu seviyeye getireceğim desin öyle destek olalım.

Yaptıklarını, açıklamalarını unutmadık Helvacı. Sneijder'i getirse yine istememem bu adamı.

Kimse büyük konuşmasın.

Adnan Polat için en büyük başkan deniliyordu, şimdi tarihin en kötü başkanı diyoruz.

Mehmet Helvacı, hayal satmaya çalışmadan, adam akıllı sunsun projelerini, ona göre destekleyelim veya "bundan hayır gelmez" diyelim.

Örneğn, Van Gaal ile bilmem kaç yıllık kontrat, alt yapı geliştirilecek, sportif başarı ön sıraya alınacak vs...

Ünal Aysal ile Adnan Polat'ın mantelitesi aynıdır. Şu bakımdan, ikisi de sportif başarıyı bir plan geri atıyor.

Üst Alt