Henry Domercant | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Henry Domercant

Sarı-kırmızılı kulübün yabancı transferi için düşündüğü ilk isimse Henry Domercant. Son olarak Spartak St Petersburg forması giyen Domercant, daha önce ülkemizde Pınar Karşıyaka ve Efes Pilsen'de oynamıştı.

Ntvspor

Cevap: Henry Domercant

Ben cok severim Domercant'i . Ayrica cok yasli degil abartmayin . Turk yapma sansimiz var mi acaba ? :lol:

bu sezon petersburg-karşıyaka serisini izlemiştim,oyle fazla dikkat cekmedi.eski efesli smith in yanına yaklaşmaz.rakoçeviç ile karşılaştırılmaz bile.bence daha net oyuncularla uğraşmalıyız.

Şu siyahi kel adam değil mi bu Domercant? Efes'deyken hiç sevmezdim açıkçası. Bizi üst düzey bir takım haline getirecek bir adam olmadığını düşünüyorum.

Efes'teyken çok iyiydi bence. Her yerden ve şekilde sayı üretebilecek potansiyele sahip biri. Ama doğru tercih mi bilemem.

Bilip bilmeden yok bastonla oynuyormuş, yok halen oynuyormu gibi cahil yorumlar.Bırakında bilenler yorumlasın bu adamı

markus brownla yanlış hatırlamıyosam gayet iyi perfonmans sergiliyolardı bu arada istatistikleride orta seviyede

Üst Alt