Hep Oyunlar Senaryolar Sustuysak Bir Yere Kadar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hep Oyunlar Senaryolar Sustuysak Bir Yere Kadar

Son günlerde tribünlerimizde yankılanan çok manidar bir tezahüratımız var.. "Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bir Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın Türkiye'dir Galatasaray" diye..

Dün gece de üzerimizde bir oyun oynandı farkında mısınız? Gene Aziz Yıldırım temiz bir cinayet işledi.. Kabak gene bizim başımıza patladı.. İmajı zedelenmişti Fenerbahçe'nin.. Kadıköyde çıkan olaylar ve Ercan olayı centilmenlik maskelerinin aralanmasına neden olmuştu.. Bir Galatasaray deplasmanı suçu Galatasaray'ın üstüne atmak için ilaç gibi gelecekti ve başardılar..

Seyirci yasakları vardı Abdi İpekçi'de.. Seyircileriyle tahrik edemeyeceklerdi yani.. Aramıza kimin, neden oturttuğu bilinmeyen bi kadın oturtuldu.. Planın ilk aşaması başarılmıştı.. Maç da elden gidiyordu.. Kadını harekete geçirmenin zamanı gelmişti.. Erkek seçseler linç olurdu bunu onlar da biliyordu.. Bu yüzden cinsiyet tercihi de doğruydu.. Dedim ya cinayet temiz... O kadın o hareketleri yapana kadar tribünde bi taşkınlık görmedik.. Sonrasında yapılanları tasvip ettik mi elbette hayır.. Ama burda hepimiz koyu Galatasaraylılar olarak o ambiansta o provokasyonlara nasıl davranırdık; bi düşünelim.. Bunu geçtim Amerikalı oyuncularına nasıl bir cesaret yüklemişlerse 12.000 kişinin içinden birine gidip yumruğu atabiliyor.. Bunu da geçtim yarı-resmi siteleri Galatasaray Taraftarına hakaret ediyor üste çıkarak..

Yarın olacakları söyleyeyim; medya ve resmi siteleri baskı oluşturmaya çalışacak gene üzerimizde.. Biz suçlu biz barbar olacağız milletin gözünde.. Ve oyunu yazanlar da oynayanlar da kıs kıs gülecek..

Cevap: Hep Oyunlar Senaryolar Sustuysak Bir Yere Kadar

Sonuc itibariyle bir kadinin tahrikine bu sekilde cevap verilmemeliydi. Yaptigi bu hareketten sonra bayana gereken cevap etraftakiler tarafindan zaten verilmistir ;)

Sahaya firlayip oyunculara saldirmak gercekten cok sacma bir hareketti, ardindan olanlar vs. gereksiz. Biz akilli davranmadigimiz sürece daha cok böyle oyunlara geliriz.

Maçı izlemedim ama baya bir olay çıkmış diyorlar.

Sabah bütün radyolarda ısrarla bahsediliyordu :confused:

kadının yaptığı hareket ne kadar saçma nekadar maksatlı ve nekadar gerizekalıca bir hareketse bizim taraftarların saha içine dalıp el ense tokat olayı da bir o kadar yanlıştı, artık bunu yapan taraftarların tek tek bulunup gözaltına alınıp hapse sokulması gerekiyor başka türlü bu olayların önünü kesemeyiz, insan gibi maç seyretme hakkımız bu tip dengesiz mahluklar yüzünden gasp ediliyor buna bir dur demek lazım.

sende gelme kardeşim tek bi parmakla tahrike..

kolaydır suçu başkasına atmak..

orada olsaydım o kadının o parmağını alırdım azizin gözüne sokardım...

O parmağı oyuncularımız çok güzel monte ettiler.Sinirlenmeye gerek yok.

sende gelme kardeşim tek bi parmakla tahrike..

kolaydır suçu başkasına atmak..

Hocam sen sinirlerini mi aldırdın bilmiyorum ama o parmağı gösteren kadını utanmasan baş tacı yapacaksın.. Senin anlayışını bilmiyorum ama o hareket karşı tarafa "bilmem ne" li anlamlar içerir.. Hele ki böyle bir ortamda.. 3 hafta önce oyuncularının deplasmanda dayak yediği bir takımla yaptığın maçta bu hareket tahrik ötesi bir durum içerir.. Bu söylediklerim sahaya girme tepkimizi haklı kılmaz.. Sahaya girip o sporcu(!) yu tokatlama, ya da sahaya birşeyler fırlatma zihniyetini hoşgördüğümüz anlamına da gelmez.. Ama senin kadar polyannacı olup en azından internet ortamında bir tepki vermemek de en azından benim Galatasaraylılık anlayışıma yakışmaz..

Hocam sen sinirlerini mi aldırdın bilmiyorum ama o parmağı gösteren kadını utanmasan baş tacı yapacaksın.. Senin anlayışını bilmiyorum ama o hareket karşı tarafa "bilmem ne" li anlamlar içerir.. Hele ki böyle bir ortamda.. 3 hafta önce oyuncularının deplasmanda dayak yediği bir takımla yaptığın maçta bu hareket tahrik ötesi bir durum içerir.. Bu söylediklerim sahaya girme tepkimizi haklı kılmaz.. Sahaya girip o sporcu(!) yu tokatlama, ya da sahaya birşeyler fırlatma zihniyetini hoşgördüğümüz anlamına da gelmez.. Ama senin kadar polyannacı olup en azından internet ortamında bir tepki vermemek de en azından benim Galatasaraylılık anlayışıma yakışmaz..

tepkiyi tabi ki vereceğiz, benim o hatun kişinin yaptığı şeyi savunduğum fln yok..ama tüm suçu da tek bir kişiye atmak çok yanlış, benim tepkim başlığın altındaki yazıyaydı, herşey çok güzel planlanmış vs vs diyen..

bu kadar kolay olmamalı tahrik olmak..

1 zeka özürlünün gösterdiği parmakda beni sinirlendirmez hani öyle, malak der geçerim..o kadar taşkınlık çıkacağına herkes hatuna parmak gösterse daha hoş olurdu hani :)

istediğimiz kadar suç kadının desek de sonuçta ne oldu, zarar gören biz olduk, fb tek bir ceza almayacak şu maçtan sonra, almamalı da zaten..

muhtemelen saha kapanma tarzı cezalar alırız, bir sürü para cezası alırız..medyada gene adımız çıkar vs vs..

O parmağı oyuncularımız çok güzel monte ettiler.Sinirlenmeye gerek yok.

Aynen katılıyorum :D

Ancak görülüyorki bizim taraftarımız yapılan haksızlıklara ve vurdumduymazlıklara artık sabır gösteremiyor,haklılarda zira her yönden bu kadar yaftalamalar,haksız ve yanlı davranmalar olmaz,herkezin sabrıda bir yere kadar.Bu galibiyet çok yerinde oldu,demekki bazı silahlar geri tepebiliyor,her doğrultulan silahlar hedefi vurmuyor ama sezon sonu şampiyon olduğumuzda aziz yıldırımın oyunlarının nasıl tek tek ortaya çıkacağınu göreceğiz zira bu yıl kazanacağımız şampiyonluğun maneviyat değeri fenerin denizlide bize bıraktığı şampiyonlukdan daha değerli ve manalı olacakdır...

fenerliler bunu duyunca kuduruyor bağıra çağıra söylemeye devam

Üst Alt