Her Durumdan Kendine Vazife Çıkaran Şahıs Hakkında - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Her Durumdan Kendine Vazife Çıkaran Şahıs Hakkında

Son konusmasiyla Goksel'i tuzaga dusurup ulkenin spor gundemini VAR kayitlari yaptigini, bunu da Goksel'in veya Medipol'un adini hic anmadan yaptigini gormezden gelmeyip Apo baskani tebrik edelim

Ayrica kendisi reisi Medipol'un salinmasi konusunda ikna etme hususunda kilit adamdir

Kesin tuzaga düsürmek icin öyle konusmustur Hamza evet güldürme insani.

Kesin tuzaga düsürmek icin öyle konusmustur Hamza evet güldürme insani.

Sana ne yapsa yaranamayacak bir adamdan bahsediyoruz

Ne zamandir piyasada yoktu simdi neden cikip konustu? Neden isim vermeden ima etti ve elimizde var demeden mevzuyu VAR kayitlarina getirdi? Basta ben de dava yiyecegiz diye korkmustum ama konusmayi dinlersen ustaca dava acilamayacak sekilde konustugunu gorursun. Goksel ise yemi hemen yuttu tam sazanmis

Sana ne yapsa yaranamayacak bir adamdan bahsediyoruz

Ne zamandir piyasada yoktu simdi neden cikip konustu? Neden isim vermeden ima etti ve elimizde var demeden mevzuyu VAR kayitlarina getirdi? Basta ben de dava yiyecegiz diye korkmustum ama konusmayi dinlersen ustaca dava acilamayacak sekilde konustugunu gorursun. Goksel ise yemi hemen yuttu tam sazanmis

Apo yu tanimasam yiyecegim dediklerini.

Eski yöneticilerimizden Adnan ozturk te ibb çöp vergilerini kulübe aktarıldığı belirten bir röportaj vermiş. Olaylar gün yüzüne çıkmaması için çabalıyor.

Üst Alt