Her Şeye Rağmen Asist Kralı : Lincoln


Cevap: Her Şeye Rağmen Asist Kralı : LincolnYeteneklerine kimse birşey diyemez zaten bence bu ligteki en teknik oyuncu ama ne kadar yetenekliyse o kadar da devamlılığı az.
 
Cevap: Her Şeye Rağmen Asist Kralı : LincolnAdamı kotulediklerine ragmen adam asist kralı oldu baros un gol kralı olmasındada cok buyuk payı vardır. lincoln un gercekten oturup dusunmek lazım.
 
Cevap: Her Şeye Rağmen Asist Kralı : LincolnYeteneğine diyeceğimiz yok elbet ama,karakter olarak,düşünce olarak GS'a hiç uygun bir futbolcu değil Lincoln.Ve bu taraftar sürekli Lincoln ile ilgili sorunları okumaktan,izlemekten sıkıldı.;)
 
Cevap: Her Şeye Rağmen Asist Kralı : Lincolneger ki sorunlu bi futbolcu olmasa dünyanın sayılı futbolcuları arasına girer futbol zekasına diyecek bir şey yok ama ne olursa olsun ben lincoln'e 2 yıl falan daha katlanılmasından yanayım....
 
Cevap: Her Şeye Rağmen Asist Kralı : LincolnŞimdi şöyle düşünün,öğrencisiniz ilk dönem dersleriniz çok iyi 4'ünüz yok hep 5 hep 5.Yarıyıl tatilinde öğretmen değişti diye okulu boşlayıp,ders çalışmamaya başlarsanız,okulu kırarsanız,öğretmeninizle kavga ederseniz sonuç ne olur soruyorum size?Göksel bu örneği dün sen vermiştin,kusura bakma yazmadan edemedim;)
 
Cevap: Her Şeye Rağmen Asist Kralı : LincolnŞimdi şöyle düşünün,öğrencisiniz ilk dönem dersleriniz çok iyi 4'ünüz yok hep 5 hep 5.Yarıyıl tatilinde öğretmen değişti diye okulu boşlayıp,ders çalışmamaya başlarsanız,okulu kırarsanız,öğretmeninizle kavga ederseniz sonuç ne olur soruyorum size?Göksel bu örneği dün sen vermiştin,kusura bakma yazmadan edemedim;)Okul Müdürünü suçlarım:D:D:D:D
 
Cevap: Her Şeye Rağmen Asist Kralı : LincolnŞimdi şöyle düşünün,öğrencisiniz ilk dönem dersleriniz çok iyi 4'ünüz yok hep 5 hep 5.Yarıyıl tatilinde öğretmen değişti diye okulu boşlayıp,ders çalışmamaya başlarsanız,okulu kırarsanız,öğretmeninizle kavga ederseniz sonuç ne olur soruyorum size?Göksel bu örneği dün sen vermiştin,kusura bakma yazmadan edemedim;)Okulu bırakırım :D
 
Cevap: Her Şeye Rağmen Asist Kralı : LincolnCassio de Souza Soares Lincoln, Özer Hurmacı ve Rodrigo Tello ile beraber 11 asistle krallığı paylaştılar.
 
Cevap: Her Şeye Rağmen Asist Kralı : LincolnTFF'nin sitesinde herşey var asist kralını yazmamışlar. Bir ara hatırlıyorum L10'un 14 asisti vardı geçen hafta Hürriyet'e baktım 11 asist yazıyor. Bunun doğrusunu gösteren bir site yok mu acaba?
 
Cevap: Her Şeye Rağmen Asist Kralı : LincolnBir de bütün maçlarda düzgün oynadığını düşünüp hesap yapsak, kimbilir Avrupa'nında en çok asist yapan futbolcusu olurdu.
 
Cevap: Her Şeye Rağmen Asist Kralı : LincolnTFF'nin sitesinde herşey var asist kralını yazmamışlar. Bir ara hatırlıyorum L10'un 14 asisti vardı geçen hafta Hürriyet'e baktım 11 asist yazıyor. Bunun doğrusunu gösteren bir site yok mu acaba?14 asist'in içinde Avrupa Kupalarında yaptığı asistlerde vardı.
 
Cevap: Her Şeye Rağmen Asist Kralı : LincolnUlan sorumsuz olmasan çok iyi adamsında Lincoln çok ta sorumsuzsun be abi.
 
Cevap: Her Şeye Rağmen Asist Kralı : LincolnŞimdi şöyle düşünün,öğrencisiniz ilk dönem dersleriniz çok iyi 4'ünüz yok hep 5 hep 5.Yarıyıl tatilinde öğretmen değişti diye okulu boşlayıp,ders çalışmamaya başlarsanız,okulu kırarsanız,öğretmeninizle kavga ederseniz sonuç ne olur soruyorum size?Göksel bu örneği dün sen vermiştin,kusura bakma yazmadan edemedim;)Ne alakasız bir örnek olmuş bu böyle... :D
 
Cevap: Her Şeye Rağmen Asist Kralı : LincolnAsist Kralı olarak değilde, iyi asist yapan bir oyuncu ifadesini kullanmak daha doğru olur. Ama ne kadar iyi asistleri olursa olsun, Tüm Galatasaray futbol camiası ve taraftarlar olarak bizler, onu asistleriyle değil sorunlarıyla hatırlayacağız ve sorunlu futbolcular Kralı olarak göreceğiz..
 
Üst Alt