Herkes İlk Aşkını Anlatsın


İlk Aşkımİlkokulda birçok platonik aşkım oldu çok uğraştım gerçeğe dönüştürmek için ama olmadı tecrübem yetmedi.İlk aşkımı maalesef ortaokulda buldum.Bir gün okulda nöbetçi iken sabahçılardan bir kız öyle bir asıldı ki bana aman Allahım ne kur ne pervane tabi biz de söylemesi ayıp biraz contiydik saç baş vs dayanılmaz cazibe:) peşimden epey koştu sonra baktım benim de hoşuma gitti tavırları konuşması hele gamzesi güldüğünde esmer di kara gözleri vardı elleri yumuşacıktı.İsmi de çok güzeldi Orkide...Gelgelelim tecrübem hala kısıtlıydı ama bu kız bana çok şey öğretmişti.hala aklımdadır ilk aşkım şimdi kim bilir nerelerde İnşallah mesut ve mutludur.Bir daha karşıma hiç çıkmadı.:sad007:

Unutamam seni İlk Aşkım.İnşallah ben de senin kalbinde yer etmişimdir.:D
 
Cevap: Herkes İlk Aşkını Anlatsınplatonik bir aşkım vardı. Kıza hava atayım derken bisikletle kamyonetin altında kalıyordum.
 
Cevap: Herkes İlk Aşkını AnlatsınBütün çocukluğumu beraber geçirdiğim Yelda, benim ilk aşkımdır. :)Doğduğumdan beri birlikteydik,benden 3 ay sonra doğmuş. Her günümüz beraber geçerdi.İlköğretim'i beraber bitirdik.Aklımız erdiğinde birbirimize çoktan aşık olmuştuk.Hatta bize kalsa evlenirdik bile. :) Sonra lisede, o ve ailesi İngiltere'ye taşındılar.Onlar gidince uzun süre küsmüştüm herkese hatta.Anlattığına göre oda çok gönülsüz gitmiş,ağlamış falan.Sonuçta hayat şartları bizi başka yerlere savurdu.Tabi ki ayrılmak zorunda kaldık.Kendisi ile internetten görüşüyorum hala, ama arkadaş olarak tabi.Şimdi o da hayatından çok memnun, ben de.

Geçirdiğimiz mükemmel çocukluk yanımıza kar kaldı.
 
Cevap: Herkes İlk Aşkını Anlatsınİlk aşkı son aşkı yoktur bence aşk denilen şeyin.Bir defa yaşayabiliyorsun hayatın boyunca,tek şansın var,ben buna inanlardanım.İlk hoşlandığım kızı anlatayım diyeceğim ama anlatacak pek birşey de yok.:eek:``İnan Pelin'i seviyooooo ehehehe XD`` şeklinde geçti benim ilkokul yılları.Başka bir cacık olduğu yok.Geçen gördüm de kız evrimini tersine tamamlamış,aşırı çirkinleşmiş.Bir cacık olmadığına şükrettim o an.:asd:
 
Cevap: Herkes İlk Aşkını Anlatsınİlk aşkım ilkokuldandı. 5. sınıftaydık. Aslında kendisine duygusal olarak bir şey beslemiyordum. Kendisine "Müslüm Gürses suratlı" demişliğim vardır.Bir gün rüyamda kendisini gördüm. Beslenme çantamı sınıfta unutuyordum ve sınıfa girdiğimde ikimiz de birbirimize "Seni seviyorum" diyorduk.Rüyanın etkisinde acaip derecede kalmıştım. Kendisine onu sevdiğimi söyleyince iki - üç gün konuşmamıştı benle. Ya da ben ondan kaçıyordum ters cevap alırım diye, bilmiyorum.Daha sonra güzel günler geçirdik kendisiyle, sanırım 3-4 ay sürmüştü ilişkimiz. O zamanlar 11 - 12 yaşlarındayız tabii. İkimiz de bebeğiz resmen.Yaz tatilinde birbirimizi hiç arayıp sormadık, gözden ırak olan yürekten de ırak oldu ve ayrıldık. Çok acı çektiğimi hatırlıyorum ama nafileydi tabii. Sonra o zamanlar "düşman" :p sınıftan biriyle çıktı, gözümün içine baka baka.Şimdi ikimiz de arkadaşız, iyi arkadaşız hem de. Ancak kendisiyle 8. sınıftan sonra yüz yüze konuşamadık sanırım. Yine ara sıra aklıma gelir, güler geçerim. Ama keşke ilk aşkım olmasaydı dediğim de vardır yani.JB geçtiğimi sananlar olabilir, ciddi ciddi böyle bir şey oldu. Siz JB geçebilirsiniz, açığım :)
 
Cevap: Herkes İlk Aşkını Anlatsınİlki falan bilmemde, kıta kıta mı anlatayım, ülke ülke mi :asd:tumblr_le7h7jBOxi1qfj2vbo1_250.jpg
 
Cevap: Herkes İlk Aşkını Anlatsınbunlara hic bakmam.ama uzaktan bir akrabamiz vardi.kendisi güzel bir bayan.benden kucuk tabiki.aramizda iyiydi,surekli konusurduk.dedim;kudurdunmu bunlari izliyon dedim.tabi kizdi bana daha da konusmadi.birazda peynir gibiydi.yaklasik 1-2 ay sora haberini aldim.erkeklerle icerken,bunu tuzaga dusurmusler.hamile kalmis
 
Cevap: Herkes İlk Aşkını Anlatsınbunlara hic bakmam.ama uzaktan bir akrabamiz vardi.kendisi güzel bir bayan.benden kucuk tabiki.aramizda iyiydi,surekli konusurduk.dedim;kudurdunmu bunlari izliyon dedim.tabi kizdi bana daha da konusmadi.birazda peynir gibiydi.yaklasik 1-2 ay sora haberini aldim.erkeklerle icerken,bunu tuzaga dusurmusler.hamile kalmistakma kafana renkdaş. üzüldüm mü diyeyim geçmiş olsun mu diyeyim bilemedim.
 
Cevap: Herkes İlk Aşkını Anlatsınbunlara hic bakmam.ama uzaktan bir akrabamiz vardi.kendisi güzel bir bayan.benden kucuk tabiki.aramizda iyiydi,surekli konusurduk.dedim;kudurdunmu bunlari izliyon dedim.tabi kizdi bana daha da konusmadi.birazda peynir gibiydi.yaklasik 1-2 ay sora haberini aldim.erkeklerle icerken,bunu tuzaga dusurmusler.hamile kalmisGeçmiş olsun iyi bebek.
 
Cevap: Herkes İlk Aşkını AnlatsınAşktan çok, ilk birinden gerçekten hoşlanma olsun, aşk biraz daha ciddi oluyor :-)Çok hoştu :ask:
 
Cevap: Herkes İlk Aşkını Anlatsınilk aşkım ilkokuldaydı tabi küstüğümde tüm gün karnım ağrımıştı ehehe :D aşkı o zaman anlamıştım . sonra 8 de bir kıza aşık oldum ve hala seviyorum lise sondayım ama açılmıyorum arada başkaları oldu sevmeye çalıştım böyle işte renktaşlar :D saygılar sevgiler
 
Cevap: Herkes İlk Aşkını Anlatsınilk aşkım ilkokuldaydı tabi küstüğümde tüm gün karnım ağrımıştı ehehe :D aşkı o zaman anlamıştım . sonra 8 de bir kıza aşık oldum ve hala seviyorum lise sondayım ama açılmıyorum arada başkaları oldu sevmeye çalıştım böyle işte renktaşlar :D saygılar sevgiler5 senedir açılamıyorsan açılma zaten.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt