Herkes İlk Aşkını Anlatsın - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Herkes İlk Aşkını Anlatsın

Cevap: Herkes İlk Aşkını Anlatsın

beyler aşk felan hikaye hayatınızı yaşayın kıbrısta istanbulda fena mekanlar var aşka felan takılmayın:)

ilk aşkım ilkokuldaydı tabi küstüğümde tüm gün karnım ağrımıştı ehehe :D aşkı o zaman anlamıştım . sonra 8 de bir kıza aşık oldum ve hala seviyorum lise sondayım ama açılmıyorum arada başkaları oldu sevmeye çalıştım böyle işte renktaşlar :D saygılar sevgiler
Sen bizle T....G MI GEÇİYON ?

harbiden galatasaray aşk ama fazlada takmamak gerekiyor . sosyal hayattan kopuyorum bazen cimbomum için :D

Bos islerdi yahu, 14-15 yaslarinda ergen ergen nisanlilik, evlilik hayalleri falan kuruluyor, 1-2 ay sonra ayriliyorsun falan.

Birde cok bir sey olmus gibi aci cekiyorsun. :asd:

Bos geliyor bana, zaman kaybi ve bosuna basin agriyor.

Cok ciddi düsünmedigim biriyle sevgili falan olmak istemiyorum. :asd:

Garip yaratiklar bide, biraksan 10-15 saat hic durmadan konusurlar, 1 dakika bir sey yazmasan titretmeler, eee demeler, ne konusacaz iste lan 3 saat konustuk daha ne. :D Kücüklügümden beri her seferinde zorla konusurdum.

İlk aşkım lisedeyken bir sene boyunca çıktığım Emine'ydi. Yaşadım tüm ilkleri onunla yaşadım. İlk ve son terk eden kişi oldu aynı zamanda.. Çıkarken aşk olduğunu başlarda anlamıyorsun da. Terk edildikten sonra, yaşattığı duyguların aşk olduğunu anlıyorsun. Neyse.

15 16'yken turlu mallıklar sergiledim ancak, sonrasında artık, rahatca soyliyebiliyorum : ben asık olmam.

15 16'yken turlu mallıklar sergiledim ancak, sonrasında artık, rahatca soyliyebiliyorum : ben asık olmam.

Reis zaten istesen de olamazsın. Bu TR kızları kadar leş kız milleti görmedim ben. Yüzde 90'ının boyu 1.60 ve kıçı kocaman ama sorsan hepsi kıloopatra anasını satiyim. Ben bu kadar çirkin olup da kendini çirkinlik katsayısıyla ters orantılı olarak güzel ve asil sanan başka kız türü görmedim.

İlkokul yaşlarında apartmanda komşu kızı İnci vardı. Çok güzel kızdı, ablasına da lise yaşlarında olan abim asılıyordu. O da efsaneydi

Yine ilkokul yaşlarında yine aynı apartmanda Sinem diye bir kız daha vardı. Sinem ayrıca sınıf arkadaşımdı.

Ben İnci'ye deli gibi aşıktım, Sinem de bana aşıktı. Doğum günüm 31 Temmuz. Hatırlıyorum, İnci yazlığına gitmişti ve ben, İnci nasıl olur da doğum günüme gelemez diye hüngür hüngür ağlamıştım. Hatta o bahsettiğim doğum günüme Sinem gelmişti ve evde fotoları bile var.

Bir de Cansev diye aile dostumuzun kızı vardı. Devamlı görüşüyorduk. Bisikletle gezerken bana beni sevdiğini söylemişti. Ben de olmaz öyle şey ailelerimiz arkadaş falan demiştim:asd: Güzel kızdı ama abi çok konuşuyordu yahu:asd:

Neyse, ben İnci'yle hiç bir zaman sevgigi olamadım ve Sinem'le çıkmaya başladık:) Yaş 9-10 falan lan.

Hatırlıyorum, evin önündeki boş arazide tren rayları vardı, eski püskü, orada otururken bana ''ben seni seviyorum'' demişti, ben de ''ben de seni seviyorum'' demiştim. Şimdi sevgiliyiz muhabbeti falan olmuştu işte, yıl 1988-1989 falan. (Neuchatel zamanları):)

Şimdi İnci evlenmiş, facete arkadaşım. Çoluğu çocuğu olmuş Allah bağışlasın.

Benim her daim bi sevgilim oldu zaten, artistliğine söylemiyorum, zor zamanlar da oldu yani. Acı çektiğim oldu. Aşk adamıyım galiba;)

Şimdi evli barklı adamız, inşallah oğlum olacak 20-25 güne. Oğlumun ilk aşkını görmek nasip olsun bana ve eşime. Saygılar herkese.

Bi arkadaşım vardı, kadınlar dünyaya sadece o malum işi yapmak için gelmişlerdir, vuracaksın bunlara başka işe yaramazlar, geberteceksin dayaktan, öldüreceksin vurmaktan derdi. Sanki kendisini erkek doğurmuş, annesi falan yok yani o derece.

Nalet bir kıza aşık oldu, deliler gibi, evlendiler şimdi, sokağa çıkamıyo izin almadan.

Büyük konuşma reis;)

Aşık olmak için daha erken ben için. :)

Şimdiye kadar 4-5 kızla çıkmışımdır ama hiç biri 3 haftayı geçmedi. :D Daha aşık olmak için erken olduğunu duşunuyorum. İşte bu hayatımın kadını demedim daha. :)

Üst Alt