Herkes Şikayet Etsin ! | Antu.Com Terbiyesizliği | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Herkes Şikayet Etsin ! | Antu.Com Terbiyesizliği

Galatasaray taraftarı bir arkadaşımız Cengizhan Yeldan 'ın Antuda yazdığı ve sonradan kaldırılan yazının -yazıdan öte terbiyesizlik- ekran görüntüsünü ve linkini Twitter üzerinden paylaştı.

Bize düşen aşağıya koyduğum resimleri bphism@egm.gov.tr adresine şikayet etmenizdir.

Bu konuda duyarlı olan tüm taraftarlarımıza teşekkür ederim.

Mehmet YAVUZ

GSCimbom Root

ot10er.jpg

Cevap: Herkes Şikayet Etsin !

terbiyesiz insan söylenecek çok şey varda mübarek gecede Allahından bul koskoca camiayı itham ettiği şeye bak

Mübarek Kadir gecesinde şanlı galatasaraya çirkin ithamlarda bulunan ve anadolunun efsanesi trabzonspora hakaret eden bu yaratıkları Allah'a havale ediyorum.Ben de sizi Allah'a şikayet ediyorum. Sizin yaptığınız takım tutmak değil puta tapmak... Takımını Tanrı yerine koyarsan gözün hiçbir çirkefliği görmez. Allah ıslah etsin...

Bu adamın bütün sülalesini öyle bir sevince boğarım ki bir daha bu kadar şerefli insanı terör örgütüyle aynı yazı içinde kullanmaması gerektiğini anlar. #yırtıkkondomçocuuğu

vay arkadas gercek olamaz kabus gordumu soylesin biri bu kadarda olmaz haddini cok actilar serefsiz cucuklari ahlaksiz cok pis kufuler geliyor icimde edemiyorum

adamın ilk sorusunu okudum koyduğum tanı şu ''hastamızın'' beyin ölümü gerçekleşmiş.

Ulan o MAA fener ceza almasın diye yapmadığı şey kalmadı bu ne gerizekalı bir zihniyet anlamadım yemin ediyorum.

Cevap: Herkes Şikayet Etsin ! | Antu.Com Terbiyesizliği

Ülkede hukuk kuralları doğru düzgün uygulansa şu angut.com daki insanımsıların %90 ı mahkemelik olurdu.Dava süreci boyunca ne cumhurbaşkanı ne başbakan ne milli takım ne milli dava dümdüz gidiyolar bi kişide hop birader noluyoruz demiyo kapat 1 ay siteyi boş boş tavana sövsün gavatlar.

bu konu tüm Galatasaraylıların önceliği olmalı arkadaşlar.

Bunun hesabı sorulacak fenerbahçe. Haddinizi bu sefer gerçekten aştınızz.

Taksimde TÜRK BAYRAĞINI kıçına sürmeye çalışan ingiliz holiganların tabutunu adaya yollamış taraftarın yetiştirdiği nesiliz biz.

beyler adli bir mercimi bu mail attımız yer bende çok sinirliyim bu adamı dava felan etsek

Üst Alt