Herkeste Nimet Azgınlığı Var, Şükretmiyoruz! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Herkeste Nimet Azgınlığı Var, Şükretmiyoruz!

Liberal ekonomisyenler yillardir pastayi buyutmeye calisiyorlar (ekonomiyi buyutmek) degisik degisik ekonomi teoriler anlatmaya calisiyorlar hepsi fasa fiso. Allaha sukret o pasta zaten buyur ya.

Evet mesela bugün cumhurbaşkanlığı filosuna 47 yeni araç diye bir haber okudum, şimdi Almanya ne yapıcak kafayı yer. Bu kadar mercedes'i verince ellerinde araba kalmaz

Kıskanmaya devam etsinler işleri ne

Merkel'in bakışları fena, yeni bi aşk doğmuş

ce0847f7-0de1-4eb5-9e8c-f6f6012c7903-mns.jpg

Evet mesela bugün cumhurbaşkanlığı filosuna 47 yeni araç diye bir haber okudum, şimdi Almanya ne yapıcak kafayı yer. Bu kadar mercedes'i verince ellerinde araba kalmaz
Çok komik bi ülke yemin ediyorum.

Yanlış anlaşılma olmasın, particilik değil yapmak istediğim ama hadi CB 47 araç kiraladı, 1 milyon 800 binlik çikolatayı nerene yiyorsun?

Bi ara birde telefon/posta faturası olan vardı 1 milyon küsür... Devletin malı deniz yemeyen keriz misali (kiralanan araçlar dahil) sağı solu altı üstü yemeyen yok arkadaş.

Işi ehline vereceğine yakınlarına veriyorsun. Hepsi için geçerli, al birini vur ötekine

11.jpg

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Çok komik bi ülke yemin ediyorum.

Yanlış anlaşılma olmasın, particilik değil yapmak istediğim ama hadi CB 47 araç kiraladı, 1 milyon 800 binlik çikolatayı nerene yiyorsun?

Bi ara birde telefon/posta faturası olan vardı 1 milyon küsür... Devletin malı deniz yemeyen keriz misali (kiralanan araçlar dahil) sağı solu altı üstü yemeyen yok arkadaş.

Işi ehline vereceğine yakınlarına veriyorsun. Hepsi için geçerli, al birini vur ötekine

Ekli dosyayı görüntüle 99091

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sonra da senin için biri çıkıyo diyo ki 'Yemeyin kardeşim, almayın kardeşim, lüks yaşamak zorunda mısınız? 2 telefon sizin neyinize, al birini diğerine ev telefonu yeter'

'Alma güzel kardeşim araba, senin neyine araba ya. Eskiden araba mı vardı, eskiden sgk binalarının önü kuyruktu nerden nereye'

Ben daha fazla bişey söylemek istemiyorum, söyledikce bişeylerin farkına varıyorum ve kendime mal damgası yapıştırıyorum. En iyisi böyle koyun gibi yaşamak, güzel stres de yapmıyosun.

Üst Alt