Hertha BSC Berlin 1-4 Galatasaray | 26 Ekim 1999 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hertha BSC Berlin 1-4 Galatasaray | 26 Ekim 1999

goller

1-0 35:20 penaltıyla herta berlin öne geçer

1-1 49:37 kralın golü

1-2 1:07:58 kralın gölü

1-3 1:22:53 tugay kerimoğlu (meşhur sevinme)

1-4 1:33:15 okan buruk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Hertha BSC Berlin 1-4 Galatasaray Istanbul (26-10-1999) Video

hertha beniim galatasaraydan sonra ikicin sevdigim takimdir,ama o zamanlar daha tutmuyordum herthayi..ne zaman marcelinho geldi o zaman benim tutkum basladi.. 2008/09 sezonunda uefa kupasinda eslesdigimzde berlindeki milan barosun penaltisiyla yendigimiz macta statdaydim..daha genc hayatimin en güzel günlerinden biriydi..

Unutamadığım maçlardan birisidir,çok iyi oynamıştık bu maçta.

umarım yeni alman rakip schalkeye de aynı tarifeyi uygularız!

O zamanlar bu maçı kazanmayı hiç beklemiyordum.Tarihi Chelsea yenilgisinden sonra gittiğimiz deplasmandı.İlk yarının sonunda penaltıdan yediğimiz golle de yenik duruma düşünce umudumu kesmiştim.Ama ikinci yarı öyle bir Galatasaray vardı ki saha da oyuncular UEFA Kupası'nı alacaklarına bu maçta inandılar.

Alman takımlarına karşı iyi maçlar çıkardık.Lakin son dönemeçleri iyi dönemedik ve Leverkusen ve Hamburg mağlubiyetleri acı bir ders oldu.Bu sefer Schalke'ye gidiyoruz.Bu maçtan çok umutluyum çünkü İmparator bu tarz maçları çok iyi oynuyor.Hamburg'da yaşadığımız travmayı bu sefer biz Gelsenkirchen'lilere yaşatacağız.Bundan hiç bir şüphem yok...

1.08.45, ''0-0 gibi oynayın'' diyor galiba hoca.

Gerçekten enteresan bir maçtı. Kiraly'nin, halı saha maçının bağrından kopup gelmiş vaziyeti efsane :)

O zamanlar bu maçı kazanmayı hiç beklemiyordum.Tarihi Chelsea yenilgisinden sonra gittiğimiz deplasmandı.İlk yarının sonunda penaltıdan yediğimiz golle de yenik duruma düşünce umudumu kesmiştim.Ama ikinci yarı öyle bir Galatasaray vardı ki saha da oyuncular UEFA Kupası'nı alacaklarına bu maçta inandılar.

Alman takımlarına karşı iyi maçlar çıkardık.Lakin son dönemeçleri iyi dönemedik ve Leverkusen ve Hamburg mağlubiyetleri acı bir ders oldu.Bu sefer Schalke'ye gidiyoruz.Bu maçtan çok umutluyum çünkü İmparator bu tarz maçları çok iyi oynuyor.Hamburg'da yaşadığımız travmayı bu sefer biz Gelsenkirchen'lilere yaşatacağız.Bundan hiç bir şüphem yok...

Hamburg macı icimde hep bir yara o macı gecsek kupayı alabilirdik..

Ordaki mactan 1-1 ile dönmüştük burda 2-0 yı bulmustuk:eek:

Schalke macında bu yarayı temizleriz insallah

1:28:00 dan itibaren izleyin, Arif neler yapiyor

90 dakikasını izledim. Emre'nin Uefa ateşini yaktığı bir müsabaka olmuş. Terim'in 2. yarıya 3'lü savunmaya dönmesi ve değişiklikleri yerinde.

UEFA kupası efsanesinin başlangıcından önceki Şampiyonlar Ligi’nde kendimizi belli etmeye başladığımız en önemli maçlarda biri.
Tabi kendi sahamızda oynadığımız Milan maçı da ayrı bir efsane

Avrupa ile artık farkı kapattık, onlar gibi oynayabiliyoruz dediğimiz zamanlardı.
Tabi takım bir daha uzun süre gelmeyecek bir yerli jenerasyon ve çok kaliteli ve karakterli yabancılardan oluşan bir karmaydı.
Şimdi artık fark kapanmayacak şekilde açıldı

Üst Alt