Hiç Dayak Yediniz mi? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hiç Dayak Yediniz mi?

Hiç Dayak Yediniz mi?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
O zaman yedim.
Sene 2016 Gaziantep’te ortalama üzeri sayılacak bir mekanda oturdum kahve içip aldığım bir kitabı inceliyordum. Yine berbat bir dönemden geçiyoruz fabrika olarak. Neyse bir telefon geldi. Sevkiyat iptal olmuş vs. Bende kafam takıldı. Dalgın dalgın bakınıyorum. Neyse 10 dk falan sonra bir hatun masaya geldi. Bir saattir bakıyorsun. Konuşmaya gelecek özgüvenin yoksa ne bakıyorsun dedi. Kafamı kaldırdım. Ciddi ciddi kızı ilk görüşüm farkında bile değilim yani, dedim kusura bakmayın hanımefendi kafam dalgın rahatsız ettiğim için özür dilerim.
Hatun yarım dünya bildiğin en boy bir.
Neyse dedim gerçekten bakmıyordum. Bakacak olsam kalkar gelir konuşurum. Hepsini geçtim bir kendine bak bir bana bak. Sence sana bakacak yaştamıyım dedim.
Pis terbiyesiz dedi ve Tokat attı. Teşekkür edip oturdum :)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Haklı olarak yemişin o tokatı
Kadınların yaşı bir engel değildir

Hatun histeri krizine girmiş :asd:

O zaman yedim.
Sene 2016 Gaziantep’te ortalama üzeri sayılacak bir mekanda oturdum kahve içip aldığım bir kitabı inceliyordum. Yine berbat bir dönemden geçiyoruz fabrika olarak. Neyse bir telefon geldi. Sevkiyat iptal olmuş vs. Bende kafam takıldı. Dalgın dalgın bakınıyorum. Neyse 10 dk falan sonra bir hatun masaya geldi. Bir saattir bakıyorsun. Konuşmaya gelecek özgüvenin yoksa ne bakıyorsun dedi. Kafamı kaldırdım. Ciddi ciddi kızı ilk görüşüm farkında bile değilim yani, dedim kusura bakmayın hanımefendi kafam dalgın rahatsız ettiğim için özür dilerim.
Hatun yarım dünya bildiğin en boy bir.
Neyse dedim gerçekten bakmıyordum. Bakacak olsam kalkar gelir konuşurum. Hepsini geçtim bir kendine bak bir bana bak. Sence sana bakacak yaştamıyım dedim.
Pis terbiyesiz dedi ve Tokat attı. Teşekkür edip oturdum :)

Mafya falan mısın abi?Abi diyelimde ne olur ne olmaz.

Hiç bir şekilde alakam olmaz Kavga etmem kavgaya dahil olmam. Ama illa it bulaşırsa bir iti başka ite boğdururum

Doğduğum ve büyüdüğüm bu bölgeyi ve şartları düşününce mecburen dikkatli olman gerekiyor. Ki sonraki dönemde yaptığımız iş ve durum yüzünden her türlü şerefsiz uğursuz denk geliyor. Ve sende bir kaç şerefsiz uğursuz tanımak zorundasın. O nedenle iti ite boğdurmak en temizi :)

Hiç bir şekilde alakam olmaz Kavga etmem kavgaya dahil olmam. Ama illa it bulaşırsa bir iti başka ite boğdururum

Doğduğum ve büyüdüğüm bu bölgeyi ve şartları düşününce mecburen dikkatli olman gerekiyor. Ki sonraki dönemde yaptığımız iş ve durum yüzünden her türlü şerefsiz uğursuz denk geliyor. Ve sende bir kaç şerefsiz uğursuz tanımak zorundasın. O nedenle iti ite boğdurmak en temizi :)

Farzedelim itin biri geldi ve ıssız bir yerdesiniz ikinci bir iti o esnada nereden buluyorsunuz?

Şimdi ama farz ediyoruz.
Farzedelim itin biri geldi ve ıssız bir yerdesiniz ikinci bir iti o esnada nereden buluyorsunuz?

Yaşadığım şehirdeki tüm itlerin benden uzak durmak üzerine bilgisi var. Hadi illa ıssız yere gittim. İlla bilmeyen it geldi. Orada eyvallah der arkamı döner giderim. Ardından o iti paket ettirip azdırırım ki bir daha kimseye havlamasın :)
Tek telefon ile bulunduğum ortama gelebilecek çok it tanıyorum :)

Yaptığımız işin gereği bu bir sefer bile biri çökerse bir daha o fabrikaya gidemezsin. Bir daha cebine para koyamazsın.
O nedenle beslediğin itten daha iyisi çıkarsa iti değiştireceksin. :)
Ve kimse kimseye durduk yere gelip itlik yapmaz. Ki oturmayı kalkmayı bilen adama da durduk yere kimse itlik yapmaz.

Fazla kavgalara karıştığım olmaz ama yıllardır üst düzey wing chun eğitimi gördüm. Bi ara 3 kez uyarmama rağmen bana saldıran kişiyle mevzu yaşamıştım ve wing chunu bilenler zaten sonucu kestirebilir.

Üst Alt