Hiddink'in Görevine Son Verilsin mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hiddink'in Görevine Son Verilsin mi?

Cevap: Hiddink'in Görevine Son Verilsin mi?

Ee? Abdullah Hoca'yı da kovunca kim gelecek?

Hep aynı muhabbet, biri gelir, ilk birkaç maçtan sonra X'i niye alıyor, Y'yi niye almıyor diye eleştiriler başlar. Başarı gelirse "şansa kazandık" denir, başarı gelmezse adam istifaya zorlanır. Başarı gelmiş olsa bile 1 ay sonra o da unutulur, adam yine istifaya zorlanır. Terim'e, Denizli'ye, Yanal'a, Güneş'e bunlar oldu. Hiddink'e de oluyor. Hiddink'ten sonra gelecek hocaya da olacak.

Sıkıntı bizde, hocalarda değil.

Ha bi de bu takımın kurtarıcısı Arda değil.Penaltıyı kaçırdığına hiç üzülmedim valla sadece kızdım çünkü kupon yattı.

Ha gerçi son 2 maça bakıp bunları diyosanız hakkaten saçmalıyorsunuz.

Adamlar 3 aydır kamp yapmaktan yılmışlar,maç tempoları yok bi de özellikle son maçta yaratıcı oyuncu yoktu.

Hamit ve Nuri eklenirse uçar bu takım.
Belçika maçından sonra bu konuyu açmayı düşünüyordum. O maçı resmen sabote etti.

Adamlar 3 aydır kamp yapmaktan yılmışlar,maç tempoları yok bi de özellikle son maçta yaratıcı oyuncu yoktu.

Bunlar haklısın. Benim kızdığım 1 puan iyidir ,1 puan iyidir, diye diye oyuncuyuda ister istemez etkiliyor. Maçlara kafaca iyi hazırlayamıyor.

Arda'nın kişisel becerilerine yatıp kalkıp dua edelim.

Ee? Abdullah Hoca'yı da kovunca kim gelecek?

Hep aynı muhabbet, biri gelir, ilk birkaç maçtan sonra X'i niye alıyor, Y'yi niye almıyor diye eleştiriler başlar. Başarı gelirse "şansa kazandık" denir, başarı gelmezse adam istifaya zorlanır. Başarı gelmiş olsa bile 1 ay sonra o da unutulur, adam yine istifaya zorlanır. Terim'e, Denizli'ye, Yanal'a, Güneş'e bunlar oldu. Hiddink'e de oluyor. Hiddink'ten sonra gelecek hocaya da olacak.

Sıkıntı bizde, hocalarda değil.

Nasıl bizde kardeşim takımı yönetemiyor.1 puan yeter ne demek ya :mad:

ben kalmasindan yanayim su ana kadar beklentileri karsilamasa da ,bu carpik futbol sistemi teknik direktor ogutmeye doymadi .Hiddink'i yiyenler yerli teknik direktoru kulupculuk uzerinden 3-5 macta ham yapar ,ornekleri tecrubeyle sabittir.

altunterim Osman Altunterim

Her anne babanın futbolcu olmak isteyen oğluna, "Pas verme kendin gol at" diye bağırdığı bir ülkeye oyunu tutmayı öğreten adamdır Hiddink!

Farklı açıdan bakanlarda yukarıdaki gibi düşünüyor bu arada.

... hiddink ve yanında..... Hiç mi düşünmüyorsunuz avusturyayı yenme şansımız almanyayla berabere kalma şansımızdan daha yüksek.

almanyaya yenilirsek bu olanların hesabını kim verecek.

Aldın paraları dünya umurunda değil.

Nasıl bizde kardeşim takımı yönetemiyor.1 puan yeter ne demek ya :mad:

Bunu demek istiyorum. Yukarda yazdığım hocalardan hiçbiri takımı yönetemiyordu basına ve taraftara göre. Burada bir sorun yok mu?

Fatih Terim, Şenol Güneş, Mustafa Denizli, Ersun Yanal, Guus Hiddink. Bunların hiçbiri futbolu bilmiyor mu? Hepsi ama HEPSİ bildiğin küfürlerle gönderildi/gitmeye zorlandı. Garip değil mi bu?

Gelsin, Abdullah Hoca, Ertuğrul Hoca gelsin, adım gibi eminim 1 yıla kalmaz aynı muhabbetler olacak. Kaç para alıyor, oha 97 milyon, yazık yazık cık cık cık, aman şunu oynattı futbolu bilmiyor, aman şunu oynatmadı futbolu bilmiyor, aman beraberliğe oynadı, aman fazla ileri çıkardı vs vs

Kısırdöngü var burada. Basın ve taraftar olarak dönüp dolaşıp aynı şeyleri yapıoruz. Sıkıntı bizde, valla bizde.

Bu adamı gönderecek adam önce kendini sonra Hiddink'i kovsun

14463.jpg

Cok korkak bir futbol oynuyoruz. Bu anlayisla Almanlar bizi Istanbul'da rezil ederler.

Aykut Kocaman'ı bile koysalar gıkım cıkmaz ama yeter ki su Hiddink gitsin. Takımın yıldızı Arda, ben 4-4-2 yi milli takımda öğrendim derken teknik direktörümüz Hiddink, elemeler boyunca takımı 4-3-3 oynatmaya calıstı(ön liberoya Selçuk Şahin gibi bir kalası koyarak). Daha birde dalga gecer gibi 90+3 de oyuncu değiştirmesi var, neyse.

Ayrıca bir diğer saçmalığı sahaya 2 forvet ile cıkıp birini kanat oynatması ve ilerleyen dk.larda forvet ile yerini sık sık değiştirmesi. Mesela bugün sırf bu yüzden rakip sol beki 3 kez geçebildik. İkisi gerçek sol kanat oyuncusu Arda ile, biri ise orta saha oyuncusu Yekta ile.

Daha söylenecek cok sey var ama neyse gerisini siz düşünün. Forumdaki ilk cezamı yemek istemiyorum.

İyi geceler.

-----------Burak------------

Arda------------------Hamit

--------Nuri----Emre--------

-----------Selcuk-----------

Hakan-Servet-Serdar-Gökhan

----------Volkan------------

-----------Arda-------------

G.Töre-----------------Hamit

-------Nuri-----Emre--------

----------Selcuk------------

----------Volkan------------

-----------Arda------------

----Nuri-----------Hamit----

-------Emre--Selcuk--------

----------Topal-------------

-----------Volkan-----------

Bu tarz sürekli ayağa pasla rakibi uyutabilicek, topla oynama oranımızı cok yüksek tutabilecek oyunculardan kurulu bir takımla çıkabilirsek eğer, Hiddink'in bize İspanya'nın bir tık altında bir futbol bile oynatabileceğini düşünüyorum. Arda'yı tek forvet olarak düsünmeyin bu arada üstteki dizilişlerde, daha cok Messi'nin önde tek durup sağdan soldan ortadan gelenlere pozisyon hazırlaması görevinde kullanırız, bulduğunda da kendisi atar zaten.

bi soluklanın

hemen asıp kesmeler başlamış

selçuk emre nuri hamit g.gönül gibi 5 tane taş oyuncudan yoksunuz şu aralar

bunlar olmayınca arda ve burak gibi taşların da performansı azalıyo

Üst Alt