Hiddink'in Görevine Son Verilsin mi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hiddink'in Görevine Son Verilsin mi?

Cevap: Hiddink'in Görevine Son Verilsin mi?

Kovmak yetmez.Mümkünse bir daha Türkiye'ye gelmesin.

Maçtan sonra bir puan iyi demiş. :mad:

Ben Hiddin´in arkasindayim ama dünki macta bende elestirdim onu.. Avusturyaya karsi beraberlige oynuyorsak Avrupa Sampiyonasina katilmayalim cünki orda Avusturya düzeyinde 1 veya 2 Takim olur ancak... Gerisine yenilmemek veya fark yememek icin cikariz herhalde..?

Avusturyayı yenseydik Belçikanın işi bitmişti.Sıradan Avusturyaya karşı beraberliğe oynuyorsak işimiz var demektir.Bu gruptan play offa kalsak bile işimiz zor bence.Play offta çok zorlanırız.

Dün bir takım nasıl katledilir onu izledik.

----------Burak-------

Gökhan---Arda---Kazım

şu dörtlüyü oynatmak varken kahretti bitirdi bizi Hiddink..İlk defa bu kadar basiretsiz bir t.d görüyorum..

Hiddink hiç umrunda değilmiş gibi davranıyor.Bundan dolayı da görevi Oğuz Çetin yönetiyor daha doğrusu yönetemiyor.Oğuz Çetin'in Beşiktaş ile ne alıp veremediği var.Mert Günok kimdir abi milli takımın kalesi için çağrılır ? Selçuk Şahin ne verdi bugüne kadar da bundan sonra ne verecek ? Necip'i alabilirsin Selçuk'un yerine, stoperde sıkıntı yaşayan bir ülke olarak İbrahim Toraman gibi bir adamın milli takıma çağrılmaması nasıl bir lükstür, hücum futbolu oynamak zorunda olduğun maçlarda neden kontra atak oyuncusu olan Kazım ve Burak ilk 11 başlar.O kadar çok yanlış var ki orada bulunan zihniyet toptan değişmeli bence.

3 dakikalık uzatmada, 90+2'de Burağı çıkartarak uzatmaları harcayan birinin, daha bu takımın başında ne işi var?

Birşey yaptığı yok. Herşeyi Oğuz Çetin yapıyor zaten.

bahsettiği "Turkish type" işlerden birini daha yapıp, sepeti koluna takıp (para dolu bir sepet tabii ki) gönderelim , biz böyle yapmayı severiz

Hiddink'in kovulması için Euro 2012'ye gitmememiz gerekiyorsa gitmeyelim.Yeter ki şu adamdan kurtulalım.

Bu korkak oyunla önelemeleri geçsek bile Avrupa Şampiyonası'nda yamuluruz. Grup sonuncusu falan oluruz.

hiddink takıma kötü futbol oynatıyor bu konuda hemen hemen herkes hemfikirdir heralde. fakat görevine son vermek öyle kolay değil. kaç yıllık anlaştılar bilmiyorum ama sözleşmesi ne kadarsa sonuna kadar takır takır ödemek zorundalar. bu yüzden hiddinki kovmak çok zor. buna rağmen eğer 2012 ye gidemezsek hemen göndermeleri gerekir. ama eğer turnuvaya katılırsak birde şampiyona performansına bakmak lazım. 2012 ye gidersek herşeye rağmen bu bir başarıdır.

Kötü bir takım izliyoruz ama kovulması bence söz konusu değil.Ayrıca bazı iyiye gitmelerde var.Dün oynanan kontrol futbolu aslında çok uzun zamandır uygulayamadığımız birşeydi.Belki kadro darlığı nedeniyle alıştığımız futbolu izleyememek umut kırıcı olsada ben iyi-kötü grubu ikinci bitirip , elemeyi aşıp Avrupa Şampiyonası'na gideceğimizi düşünüyorum.Ayrıca göz ardı edilen biz hiçbir zaman rahat rahat şampiyonalara katılan bir takım olmadık.Eğer katılabilirsek o zaman çok farklı şeyler olabilir sanki.

şimdi slovakya ermenistan maçının skorunu gördüm de hiddink'e haksızlık mı ediyoruz ne :asd:

Hiddink bizi pek sallamıyor bu açık ama öyle hemen görevine son verelim demek kolay bişey değil tazminatı filanda vardır bu işin gerçi TFF ödesin hakediyor onlar ama henüz başarısız sayılmaz hiddink, sanki bizde her avrupa şampiyonasına her dünya kupasında katılıyoruz götüremezse bizi avrupa şampiyonasına o zaman düşünürüz..

Verilsin, ve mutlaka Oguz da unutulmasin. Teknik Direktör Oguz ve onun yardimcisi Hiddink gibi duruyor. Oguz capsizi nasil orda kalabildi hayret ediyorum. Adam Brutüs gibi bir insan.

ben teknik direktörlerin hemen gönderilmesini pek sevmem ama hiddinkin de takıma hiç bir katkısını göremiyoruz... adeta top toplayıcı gibi seyrediyor maçlar, belki top toplayıcılar bile ondan daha heyecanlı. gitsin diyorum.

MİLLİ Takım Teknik Direktörü Hiddink, Avusturya beraberliğinin iyi sonuç olduğunu belirtirken, “Türk tipi oyun oldu” dedi. Hollandalı hoca ‘Türki tipi’ ile neyi kastettiğini ise şöyle açıkladı: “Maçı kaybetmedik ama penaltı kaçırdık... Avrupa’da bir deyim vardır. ’Zoru varken neden kolayı yapayım’ diye. Bu Türklerin mantığında yaşıyor

Tam Türk işi - GAZETEVATAN.COM

Adam resmen bize mal diyor. Kesinlikle görevine son verilmeli. Futbol falan da oynattığı yok.

Oyuncu tercihleri dışında her şey çok iyi gidiyor. Kesinlikle kalmalı. Sadece oyuncu tercihleri yanlış ama onlarda da Oğuz Çetin'in parmağı var hepimizin bildiği gibi.

Üst Alt