Higuain, Milan'a Kiralanmayı Kabul Etti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Higuain, Milan'a Kiralanmayı Kabul Etti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kalinic tam aradigimiz adam

Baktik olmuyor Bacca'yi deneyelim

Baktik o da olmuyor Silva'yi deneyelim

Bana oyle geliyor ki Milan, para ihtiyaci oldugundan, Bacca & Kalinic'i satar

Fakat Silva'yi kiralayabilirler, buyuk bir yatirim, yasi da cok genc

O yuzden olursa Silva olur gibi

Kalinic Atletico'ya gidecek

Andre Silva da bu yasta buraya gelmez

"Milan have more than 3 non-EU players at the moment: Gustavo Gomez, Cristian Zapata, Carlos Bacca and Gabriel. Milan would have to either sell 2 of them to get their 2 conditional spots, or sell 1 and release the other as a free agent (Bacca & Gabriel)."

Biz BACCA'yi kiralayalim, begendigim 1 forvet

Milan'dan kesinlikle forvet alacagimizi düsünüyorum. Bacca artik penalti atacak durumu bile yok yüksek seviyede, Kalinic ise hocasiyla arayi bozduktan sonra dünya kupasinda kadrodan cikarilmisti. Bu ikisi kesin gider gibi. Andre Silva da daha fazla oynayacagi bir yere kiraya verilir.

Higuain disinda bir tek Cutrone banko olacak. Üstteki 3 elemandan biri kalir digerleri yollanir.

Bizim sayemizde tekrar Avrupa kupalarına katılma hakkı kazanan Milan’ın bize bedelsiz, adam gibi bir golcü kiralama borcu var.

Bu herif çok antipatik değil mi sizce de ?

Manyak istatistikleri olmasına rağmen beğenmiyorum

Bende hiç beğenmiyorum. Aslında inanılmaz istatistikleri de yok. 15-16 sezonunda SerieA'da 36 gol attığı sezon var sadece. O sene sonrası zaten Juventus 94M serbest kalma bedelini verip almıştı.

Onun dışında 25-30 civarı atıyor en fazla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt