Hikmet Karaman Fotoğraf Albümü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hikmet Karaman Fotoğraf Albümü

Cevap: Hikmet Karaman Fotoğraf Albümü

Kocaelispor'un Arsenal'i 4-1 yendiği efsane hazırlık maçını bilmeyen yoktur . Hikmet Karaman'ın yıllar sonra bir röportajda '' Wenger'e dedim as takımını çıkar güçlerimizi görelim '' tarzında bir açıklaması vardır . Sözün bittiği yerdir Fatih Terim özentisidir . Fener - Arsenal CL maçından önce üstüne basa basa Wenger'in telefonu var bende biliyor musunuz ben Wenger'i tanıyorum gibi yersiz söylemlerle karakterini her fırsatta gösteren çakma teknik direktör .

AqwYANeCMAE-ex0.jpg

ne acayip bi adam.. tam bir loser :D

ayrica bu adamin fatih terim'e ozenip, onun gibi konusup davranmaya calisan kotu bir taklit oldugunu dusunen bir tek ben miyim?

geçen sene bütün takımı barcelona arsenal maçına götürecekti büyük takım maça nasıl hazırlanır görsünler oyuncular diye sonra vizede problem çıktı kendisi gitti onların yerine :D

Victoria bugün müthiş oynadı :)

[video=youtube;ORYDBfCTWLg]https://www.youtube.com/watch?v=ORYDBfCTWLg[/video]

renkli bir kişilik kime özenirse özensin işini çok seviyor severek yapıyor hergün kendini geliştiriyor

Ilk resmin hikayesini cok merak ettim cidden. Adam bildigin kurulmus oraya voyeur tarzı gizli cekim yapıyor:D

Adam butun onemli sampiyonlar ligi maclarini yerinde izliyor.. helal olsun.. :)

Üst Alt