# Hikmet Karaman | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Hikmet Karaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Hikmet Karaman

Manisa'yı bırakıp gelmez. Sanmam. Ama hakikaten de istiyorum gelmesini.

Yılmaz Vural, Güvenç Kurtar, Hikmet Karaman gibi isimlere de şans verelim de sonra bize şans vermediler ki hiç diyip durmasınlar. Zaten bizim neyimize Rijkaard, Baros, Kewell falan. Hak ediyoruz mu diye sormak lazım ?

Belki de Fatih Terim'in gelmesindense Hikmet Karaman'ın gelmesi çok daha hayırlı olacak, bilemeyiz.

Ama tabii Rijkaard-Neeskens'ten sonra Hikmet Karaman'ı getirmek baya abes olur.

Komik olur, gereksiz olur. Hagi'ye bile taraftarin sabredip sabredemeyecegini konustugumuz su zamanlarda Hikmet Karaman adi cok havada kalir.

Ne hallere düştük ya, Hikmet Karaman nedir? Uyandırsın biri bizi şu kabustan artık. Oldu olacak Ümit Kayıhan gelsin o daha süper.. Yılmaz Vural da masör olsun.

Bu adam Galatasaray'da 2 sene boyunca takımın başında kalır diyebilcek varmı? Varsada fanı felandır gitsin manisaspor forumlarına..

Ayrıca böyle birşey olursa bu şahsın da adamlığındna şüphe ederim.Önemli br takımı yarı yolda bırakıp buraya gelmek yakışmaz.Erdem değildir.Bülo karakterine uygundur.Bu adamdan böyle bir şey beklemem.

Hikmet Karaman'a kadar düştük yazıklar olsun. Dünya markası olacağız diye Frank Rijkaard'ı getirdik 1.5 sene sonra nöbetçi hoca Hikmet Karaman'ın kapısına düştük. Hangi takımı ilk 5'e sokmuş, ya da hangi takımda 1 sene aralıksız çalışabilmiş?

Fatih Terim'i getiremeyip çakmasını getiriyorlarsa orasını bilemem tabi...

Ama Hikmet Karaman'a kadar gitmeye gerek yok Gigi Multescu'yu getirsinler ya da Karol Pezce'de olabilir hatta Ali Osman Renklibay tam aranan kan bence...

Hey gidi yabancı hayranları hey. Rijkaard 10 senelik kariyerinde sadece 2 sene başarılı olmuştur. O da Barcelona'nın başında. Onun dışındaki 8 yılı başarısızdır. Hikmet Karaman ise çalıştırdığı bütün takımları zor durumda almasına rağmen yükseltmiştir. Adam ilk 5'e girememiş lafı da yanlış. Kocaelispor'la girmişti ve Türkiye Kupasını kazanmıştı. Ondan başka da eli ayağı düzgün bir takım çalıştırmadı ki ilk 5'e girsin. Rijkaard'lı Galatasaray 9. sırada bu arada. Bunu da unutmayın..

Hey gidi yabancı hayranları hey. Rijkaard 10 senelik kariyerinde sadece 2 sene başarılı olmuştur. O da Barcelona'nın başında. Onun dışındaki 8 yılı başarısızdır. Hikmet Karaman ise çalıştırdığı bütün takımları zor durumda almasına rağmen yükseltmiştir. Adam ilk 5'e girememiş lafı da yanlış. Kocaelispor'la girmişti ve Türkiye Kupasını kazanmıştı. Ondan başka da eli ayağı düzgün bir takım çalıştırmadı ki ilk 5'e girsin. Rijkaard'lı Galatasaray 9. sırada bu arada. Bunu da unutmayın..

Yabancı hayranı değiliz. Yabancı istememizin sebebi ise kariyerli olsun isteğimizdendir.

Hikmet Karaman kim?

Yabancı hayranı değiliz. Yabancı istememizin sebebi ise kariyerli olsun isteğimizdendir.

Hikmet Karaman kim?

Kariyerliyi de gördük işte ya. Kaldı ki bana göre kariyerli falan da değildir. Rijkaard Barcelona'nın başına getirildiğinde Rijkaard kim demedi mi herkes. Hiçbir tecrübesi olmayan adamı koskoca Barcelona'nın başına getirdiler denmedi mi. Rijkaardlı Barcelona son iki sezon uzayüssü kadrosuyla Real Madrid'in gerisinde kalmadı mı. Başıbozuk ortamı düzeltmek hocanın da görevidir. Takım disiplinsizse yönetim kadar hoca da suçludur. Ben Hikmet Karaman gelsin demiyorum ama adama haksızlık etmeye de gerek yok. Bütün düşme hattındaki takımları alıp üst sıralara taşıdı. Şans verilmeye de değer gözüyle bakıyorum. Rijkaard'ın başında olduğu takımın düzelebileceğine inancınız nasıl olabiliyor hala. Adamın yüzünde hırs yok, inanç yok,ben bu takımı düzeltirim ışığı yok. Gelecek için ışık yok diyor kendi ağzıyla. Böyle diyen bir adam istifa eder yüzü olsa ama etmiyor. Amacı tazminat almak. Aragones'ten ne farkı var bu adamın. Daumdan ne farkı var. Onlar da yüzsüzlük edip istifa etmedi bu da etmiyor. Hem de onlardan daha başarısız olmasına rağmen..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt