hikmet karaman - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu hkmetlerin yılmazların senede 1500 takım çalıştırmalarından hala istenebiliyo olmalarından gına geldi

takımlarada tdlerede 1 sezonda max şu kadar hocayla/takımla anlaşabilirsin tarzında bi kuralın realitesi yok bunu biliyorum

ama hocalar takımı küme düşürüyosa hocalarda bir sonraki sezon sadece o düşürdükleri ligde çalışabilsinler

senelerden beri takımlarda bu isimlerde asansör olmuş durumda,böyle bi kararla tdlerin süper ligde kalmak içinde daha çok çalışması gerekir,takımı daha iyi çalıştırması gerekir,bu açıdanda güzel olurdu böyle bi kural
Bunu düşünüyorlar da uygulamaya geçecek karar merci yok.
Akılları şu kadar yabancı olsun aman geçmesin hatta daha da azaltalim a çalışıyor.

Erzurum 6 td değiştirmiş ya. Saçma sapan rakamlar basit olmamalı bu kadar. Değişiklik bu kadar iyi bir şey olsa Erzurum ligde kalırdı. Yılmaz Vural in kadro dışı bıraktığı oyunculardan şimdiki gelen td nası verim alsın? Mümkün mü böyle bir şey? Tabi ki değil. Olan Erzurum a oldu.

İstikrar istikrar diye bu sebepten bağırıyoruz. Fb kaç hoca değişti? Her sezon 1 tane neredeyse. 7 senedir başarı var mı? Yok. ki büyük camialar çok yapmaz bunu. Yapılanma maliyeti yüksek olduğu için yeni gelecek adamın sezon ortasında gitmesine izin verilmez. Gelecek olanın yapılanmasına fırsat olmadığı eldekinin de değerini düşürmemek adına. Yani doldur bosalt iş yapmıyor antrenörlukte. Sahada da çok faydası yoktur son çarendir artık.

GSC Mobile App

Kasımpaşa'yı yenip en azından Kayserisporun fener maçına ateş hattında iken çıkmasını sağla be.30 saniye dayanamadı takımın geçen yazıklar olsun :(

O zaman da kimse potadaki takımın başına geçmek istemez.

Gscimbom mobil
E ne güzel işte kuralın amacıda o işte

5 takım yerine 1-2 kere çalışırlar,başka,genç,piyasada olmayan yeni isimlerede şans doğar

göreve gelende rahatlıkla amaan düşürüyim bişey olmaz seneye nasılsa küme düşme hattından isteyecek biri çıkar diye rahat hareket edemez

Bunu düşünüyorlar da uygulamaya geçecek karar merci yok.
Akılları şu kadar yabancı olsun aman geçmesin hatta daha da azaltalim a çalışıyor.

Erzurum 6 td değiştirmiş ya. Saçma sapan rakamlar basit olmamalı bu kadar. Değişiklik bu kadar iyi bir şey olsa Erzurum ligde kalırdı. Yılmaz Vural in kadro dışı bıraktığı oyunculardan şimdiki gelen td nası verim alsın? Mümkün mü böyle bir şey? Tabi ki değil. Olan Erzurum a oldu.

İstikrar istikrar diye bu sebepten bağırıyoruz. Fb kaç hoca değişti? Her sezon 1 tane neredeyse. 7 senedir başarı var mı? Yok. ki büyük camialar çok yapmaz bunu. Yapılanma maliyeti yüksek olduğu için yeni gelecek adamın sezon ortasında gitmesine izin verilmez. Gelecek olanın yapılanmasına fırsat olmadığı eldekinin de değerini düşürmemek adına. Yani doldur bosalt iş yapmıyor antrenörlukte. Sahada da çok faydası yoktur son çarendir artık.

GSC Mobile App
İşte takımların hocaya göre yapılanmaları saçma bu yüzden

bayern iyi yapıyo bu işi rumenige vs transferdir planlamadır bi futbol aklıyla yapıyolar transfetleri sadece hocanın istediklerini almıyolar,buda td değişiminde kadroyu tamamen revize edip zarara girmeyi engelliyo

teriminde böyle bir düşüncesi vardı galiba,uefadan sonra birandın yayınına konuk olduğunda bu tarz bişeyden bahsetmişti sanırsam ama yapamadık,aksine terimde bunu kabul etmez aldıramıyosa oyuncuları büyük sıkıntı çıkar

erzurum kayseri gibi takımlar tişört değiştirir gibi 5er 6şar td değiştirdi bu sene ama bizde zamanında rijkaard hagi ünder gibi bir sezonda 3 td değiştirdik,hoca tutmuyosa değişiklik kaçınılmaz ve mecburi oluyo o sebeple benim dediğim şekil en mantıklısı,takıma tdye şu kadar takım hoca sınırı getiremezsin ama düşürende elini kolunu sallaya sallaya tekrar takımı düşürdüğü ligden takım çalıştıramasın

Çakma Fatih.

Defol git ben Avrupa'daki maçları yerinden takip ediyorum, teknik direktörlerle sohbet ediyorum deyip dur.

Çöp.

Üst Alt