Hınçal Uluç:Galatasaray Kupadan Elenirse Sezgin Gidecek - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hınçal Uluç:Galatasaray Kupadan Elenirse Sezgin Gidecek

Cevap: Hınçal Uluç:Galatasaray Kupadan Elenirse Sezgin Gidecek

Gitmezse Hıncal Galatasaraylılıktan yine istifa edicek :eek:

türkiye kupasından elenirse zaten ne hagi kalır nede sezgin..eee bırakında kalmasın!! ekim ayına kadar kalmıştır rijkaard, o kadar süre içerisinde takımı düzeltemiyorsan sorarlar adama siz ne işe yarıyorsunuz diye? bunların mantıgına kalsa yılmaz vural hiçbir takımı kümede tutamazdı..

Galatasaray Kupadan Elenirse Sezgin Gidecek demişşş. yani finale kadar zaman tanımış.. iyi ve uzun bir tutarsaa sözüü :)

Başarısızlık olursa ne Adnan Sezgin kalır nede Hagi.Bunu Başkanın kendisi söylemişti.Bakalım ne kadar doğru söylemiş hep beraber göreceğiz.

Tabiki bunu uygulayana kadar başkanın kendiside o koltukta kalmayı başarabilirse!!!

Hagi hiçbir zaman büyük bir kulüpte şampiyonluklara muvaffak olamaz , G.Antep'i geçmesi sadece günü kurtarmasını sağlar.Defansif oynama isteğine zerre kadar sözüm yok ama insan ilişkileri olsun ,kriz yönetimi olsun hiç yok ;mevcut imkanları da yeteri kadar kullanamıyor.Şimdi kimse çıkıp Hagi efsaneydi diye popülistlik yapmasın ; iş ayrı , aşk ayrı.

Bunu söyleyen Mehmet aslan.Hıncal öyle bir şey olmayacağını söyledi.Yoksa benmi yanlış anladım

dogru anlamissin bende seyrettim

hatta hincal ben inanmam boyle biseye dedi

bir yalan yada yanlis bilgi uzerine konu acilip yorum yapiliyor

dikkat etmek lazim

bence tutsun kadim dostu adnan sezginin elinden açsınlar " beraber yürüdük biz bu yollarda..." şarkısını ve gitsinler...

adnan polat aklınca taraftara mesaj yollayacak sezgini yollayarak, ama artık uyandık ilk gitmesi gereken sensin adnan polat zaten sen gidince artıklarında gidecek o yüzden 1 ay daha başkan kalırım diye sezgini feda etme gerek yok sende gideceksin

Bunlar laf salatası ordan elenirse şu gidecek burdan elenirse bu gidecek. Ya ne hale getirdiler bu takımı yazıklar olsun. Konuşulan şeylere bakın nerde kaldı Şanlı Galatasaray'ımm içim acıyarak yok oluşumuzu izliyorum. Ne takımda takımlık kaldı ne taraftarda taraftarlık bitirdiler kulübü resmen.

Karpaty Lviv'e elenince yönetim teknik ekip bavulunu toplayıp gitmesi lazımdı. Demek Türkiye Kupasından elenince Sezgin gidecek. Eee Bank Asyaya düşüncede Adnan'mı gidecek acaba ?

sezgin in gitmesi yeterli mi?

cok kisinin kellesi gitmeli coook . / Tosun paşa stayla.

Üst Alt