Hıncal Uluç: "Galatasaraylı olmaktan utandım"


Cevap: Hıncal Uluç:Galatasaraylı olmaktan utandım.eski kafa olduğu için normal. Artık onun zamanındaki gibi değil futbol..
 
Cevap: Hıncal Uluç: Galatasaraylı olmaktan utandımBana da adam haklı gibi geliyor.Tamam gülünecek bir durum ama abarttık !Güldüğümüz takımdan futbol ve sportif açıdan daha başarısısızdık bu sene.
 
Cevap: Hıncal Uluç: Galatasaraylı olmaktan utandımNe alaka? Ben Fener'in şampiyon olmamasından çok, maç sonrası yanlış anons faciasına gülüyorum, onun esprisini yapıyorum. Bunun içinde utanmaya gerek yok.
 
Cevap: Hıncal Uluç: Galatasaraylı olmaktan utandımHayatımda bu barzo kadar dengesiz insan görmedim. Git başka takım tut o zaman .
 
Cevap: Hıncal Uluç: Galatasaraylı olmaktan utandımGenelleme yapmıyorum ; çoğumuz anons değilde şampiyonluğu kaybettiklerine gülüyor.
 
Cevap: Hıncal Uluç: Galatasaraylı olmaktan utandımBende Hıncal Galatasaraylı olduğu için utanıyorum.Bu adamın niyeti hiçbir zaman üzüm yemek değil,bağcı dövmektir.Yapıcı eleştirisini doğru düzgün göremezsiniz,herşeyi en iyi bildiğini zanneder ama gittiği konçertolar dışında hiçbişey bilmez.Utanıyorumuş,çok da lazım değil senin gibi Galatasaraylı.Eminim ki, bu sene her Galatasaraylı başarısız olunduğunu kabul eder.Yani bu adam milletin gözünü açtığını falan zannediyorsa,buna anca gülerim.
 
Cevap: Hıncal Uluç: Galatasaraylı olmaktan utandımSayın Hıncal bey ilk önce kendinden 20 yaş küçük veya benimle yaşıt kızlarla dolaşmayı bırak sonra yorumlarını yap (insan gibi). Galatasaray Taraftarına ve Galatasaray markasına kimse dil uzatamaz heleki senin gibi ucubeler. Avrupada veya Amerikada bu tarz insanları sübyancı diye hapse atarlar bizim burda yorumcu yapıyorlar... Yazıklar olsun Türk Spor medyasına !!!
 
Cevap: Hıncal Uluç: Galatasaraylı olmaktan utandımFener'in şampiyon olmamasından ötürü rahatladım. Kabul ediyorum ama güldüğüm nokta sadece maç sonunda olan olaylarla alakalıdır. Çünkü 2003-2005 yıllarındaki gibi hem maddi hemde manevi olarak arayı açma olasılığı vardı. Şampiyonluk gidince gerçekten bir Galatasaraylı olarak içimde acayip bir rahatlık oluştu. Zaten Fener'in son zamanlardaki haline rağmen önüne geçemiyoruz, elindeki gücü arttırırsa daha vahim durumlara düşebiliriz.(İkili rekabet bazında değerlendirirsek)Ama Hıncal'a bir konuda katılıyorum. Gerçekten Adnan Polat döneminde amatör branşlara gerekli önem verilmiyor. Madem önemsiz geliyor, kapatın. Sadece futbol kulübü olarak kalalım.
 
Cevap: Hıncal Uluç: Galatasaraylı olmaktan utandım"Galatasaraylılık" ve "Utanmak" kelimelerini yanyana getirebiliyorsan sen defol git Hıncal, başka takımı ya da başka bir şeyi tut!sebep her ne olursa olsun, hiçbir Galatasaraylı bu tip bir açıklama yapamaz..ama illa bir şeyden utanmak gerekiyorsa, ben de Hıncal Uluç, M.Ali Birand, Fatih Altaylı ve Engin Ardıç gibilerin Galatasaraylı olduğunu iddia etmelerinden utanıyorum.
 
Cevap: Hıncal Uluç: Galatasaraylı olmaktan utandımbu olay fenere değil bjk ye ,bursa ya,peynirekmekspor a olsa yine dalga geçilir mal hıncal
 
Cevap: Hıncal Uluç: Galatasaraylı olmaktan utandımkimse zaten hıncal'ın Galatasaray'lı olduğuna inanmıyor ki..O yüzden sorun yok takılsın ihtiyar
 
Cevap: Hıncal Uluç: Galatasaraylı olmaktan utandımAtletico Madrid turu geçince nasıl onlar halay çekiyorsa bende bu duruma sevinirim arkadaş kimse kusura bakmasın.Başka birşey demiyorum.
 
Cevap: Hıncal Uluç: Galatasaraylı olmaktan utandımneyini abarttık anlamıyorum.buraya başlık açılmıs.alay etmemiz için onlarca sebep var.

1. 2006 tranvasını yeniden hatırladılar.

2. sonuç yine 1-1

3. baroninin a.gucu maçındaki gol sevinci

4. hoca kovulan ve yeniden geri dönen dahi daum

5. başkan aziz yıldırım

6.photoshop ile resmi sitede guizaya 2 kupa tutturup birini bile alamamak

7. 14 tane net gol kaçırmaları

8. maç 1-0 iken şampiyon fener en buyuk fener alkışlayın ulan hıncallar gibisinden tezahuratlarda bulunmaları

9. ikinciliğe sevinmeleri sonra üzülmeleri

10. en keyifliside bu tek övündükleri şey olan stadı yakmaları.

eğlenmem için okadar sebep varkı daha ama yukarıdaki 10 madde bile bize yeterde artar bile.
 
Cevap: Hıncal Uluç: Galatasaraylı olmaktan utandımBana da adam haklı gibi geliyor.Tamam gülünecek bir durum ama abarttık !Güldüğümüz takımdan futbol ve sportif açıdan daha başarısısızdık bu sene.sorun o değil.geçen sene biz 5. olurken fenerliler mutluydu hem de çok..çünkü bizi geçmişlerdi.o zaman kimse demedi koskoca fb ye bak gs yi geçip 4.oldu diye seviniyo demediler..aynı durumda biz olsak fenerliler de sevinir..yani kesinlikle fenerin gs nin başarısızlığına sevinmesi gs nin fb nn başarısızlığına sevinmesi garip değil..türkiye böyle bi halde.ayrıca aziz yıldırım antipatik takımı aynı..klübünün adında bile hissediyorum o nefreti..hıncal uluçun bu lafının altına yine islam çupinin sözleriyle yanıt veren fb taraftarına da hayretle acıyorum..onların akıl sağlığı yerinde değil..en nefretim ettiğimiz takım tarihe geçecek aptallık yapmış tabiki sevineceğiz..hıncal uluç bunları diyorsa bizim uefa maçlarında rakip yabancı takımların formalarını giyen onları destekleyen fb lilere de kesinlikle söylenecek söz kalmamıştır..küçülmenin ezilmenin en yükseğini fb liler de gördük.acizler a dan z ye hepsii..
 
Cevap: Hıncal Uluç: Galatasaraylı olmaktan utandımBildiğin sarhoş bu yahu. Dikkatli izledinizmi videoyu? Ağzı burnu yamuluyor, yuvarlıyarak duraksıyarak konuşuyor. Yampiri oturmuş sandalyeye zaten. Nedir bu ya rezillik, nedir bu kardeşim ben mecburmuyum ulusal kanalların herhangi birinde sarhoş yorumcular izlemeye? Kalite denilen birşey olmalı, 20 katırın kaldıramıyacağı yükte para kazan sonrada kıyak kafayla futbol yorumla..
 
Üst Alt