Hıncal Uluç: "Galatasaraylı olmaktan utandım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hıncal Uluç: "Galatasaraylı olmaktan utandım"

Cevap: Hıncal Uluç: Galatasaraylı olmaktan utandım

Adama karşı geçmişten gelen hıncımızı kusuyoruz gene.Demek istediklerinin farkında olsa ya.

Merak ediyorum Fb'linin biri çıksa "Bize gülüyorsunuz ama siz ne yaptınız bu sene sportif olarak ? " dese ne cevap vereceğiz.

Bizim durumumuz onlardan daha vahim farkında değiliz,farkına varmamızı sağlayanlara ise ateş püskürtüyoruz.

At.Madrid'den 2.golü yediğimizde sevinçten kendi stadlarını başlarına yıkarcasına sevinen f.bahçde değilmiydi.

Adama karşı geçmişten gelen hıncımızı kusuyoruz gene.Demek istediklerinin farkında olsa ya.

Merak ediyorum Fb'linin biri çıksa "Bize gülüyorsunuz ama siz ne yaptınız bu sene sportif olarak ? " dese ne cevap vereceğiz.

Bizim durumumuz onlardan daha vahim farkında değiliz,farkına varmamızı sağlayanlara ateş püskürtüyoruz.

Herkes zaten başarısız olunduğunu kabul ediyor.İstersen bu konuda bir anket açıp görebilirsin.Benim de demek istediğim,Galatasaraylıların gözünü Hıncal açmıyor.Herkes zaten durumun ne olduğunun farkında.

Hıncal'ın işi sallamak,Fener şampiyon olsada olmasada her zaman bir taraflarından bir laf çıkartmayı iyi bilir.

Bizim durumumuz onlardan daha vahim farkında değiliz,farkına varmamızı sağlayanlara ise ateş püskürtüyoruz.

fenerin sazan durumuyla dalga geçmemizle,sportif olarak başarısızlığımız ne alaka

bu arkadaş hıncal söylemese acaba galatasarayın bu sene başarısız olduğunu anlamayacakmıydı.bunu anlaman için hıncalımı dinlemen lazım.

Hıncal'a katılmıyorum,tamam Fenerin şampiyon olamamasına sevindik ama sanki Galatasaray taraftarı kendi takımının halinden çok mu memnun?Gereken tepkiyi,protestoları zaten fazlasıyla göstermiş,gereken desteği de sene boyunca(son Antalya maçı dahil) vermiş,durumumuz kötü iken haliyle ezeli rakibiminizin komik bir şekilde şampiyonluğu kaçırmasına tabi ki sevineceğiz.Ben asıl bu olaya sevinmeyenin Galatasaray'lılığından şüphe ederim aynen Hıncal'ın Galatasaray'lılığından şüphe ettiğim gibi..

Herkes zaten başarısız olunduğunu kabul ediyor.İstersen bu konuda bir anket açıp görebilirsin.Benim de demek istediğim,Galatasaraylıların gözünü Hıncal açmıyor.Herkes zaten durumun ne olduğunun farkında.

Hıncal'ın işi sallamak,Fener şampiyon olsada olmasada her zaman bir taraflarından bir laf çıkartmayı iyi bilir.

Kimse farkında değil,veya Fener'in şampiyonluğu kaçırması önüne geçti.3 gündür mesajlara bak birer birer,çoğu dalga geçici,çoğu Aziz Yıldırım'a sallıyor,Guiza'ya salııyor.

Bu takım bu sene bizden futbol olarakta sportif olarak da daha başarılıydı.Takım son maçında 3.lük tehlikeye girdiği anda bile yeniliyor maç sayfası bomboş.

Uzun lafın kısası aynı şey bizim başımıza gelse,bu ezik oğlu ezikler sevinmeyecekmiydi.

Bende seninle aynı havayı soluduğuma utanıyorum.Haklı olduğu konular var ama Galatasaray'lılıktan utanmak ne demek?

Bende Hıncal Galatasaraylı olduğu için utanıyorum.Bu adamın niyeti hiçbir zaman üzüm yemek değil,bağcı dövmektir.

Yapıcı eleştirisini doğru düzgün göremezsiniz,herşeyi en iyi bildiğini zanneder ama gittiği konçertolar dışında hiçbişey bilmez.Utanıyorumuş,çok da lazım değil senin gibi Galatasaraylı.

Eminim ki, bu sene her Galatasaraylı başarısız olunduğunu kabul eder.Yani bu adam milletin gözünü açtığını falan zannediyorsa,buna anca gülerim.

Aynen öyle renktaş. Biz de biliyoruz ki, bu sene bizim için fena bir seneydi. Ama bir takım, hele ki fenevbahçe, şampiyonluğu böyle kaybederse, gülmekten yerlere yatarım ben de. Ama farkındayız olan bitenin. :yenieek:

bu arkadaş hıncal söylemese acaba galatasarayın bu sene başarısız olduğunu anlamayacakmıydı.bunu anlaman için hıncalımı dinlemen lazım.

Bana dedin sanırım.Ben farkında oldum kısmen ama evet birazda anlamama yardımcı oldu,çoğu kişiyede olmuştur yada olması lazım.Ne şekilde bakarsak öyle görürüz dediklerini.

+İmla kuralları,yazım kuralları denilen birşey var.Biraz özen göster yazımına.

Ya Hıncal efendi keşke okusan da cevap yazsan otursak tartışabilsek senle..

1- Bunla sırf dalga geçen bir tek Galatasaray değil tüm diğer takımlar, niye? Çünkü bu rezillikten başka birşey değildi. Şampiyon olamamasına tabi ki sevinirim, neden olduğunu söylemeye gerek yok.

2- Sportif anlamda diğer branşlarda son bir kaç senede bizlerden daha iyiler diye, çöpe mi attın koskoca şanlı tarihimizi be adam? demezler mi ?

3-Hani şal falan takıp Avrupai oluyorsun ya, göstersene bana utanıcağın derecede Galatasaray'ın başarılı olamayıp Fener'in aldığı bir kupayı Avrupa arenasında?

4-Sen Galatasaray'lı olmaktan utanıcak kadar Galatasaray camiasından ve tarihinden bir habersen, gölge etme başka ihsan istemez be adam. Eleştirirsin ama milletin ağzına malzeme vericek cinsten değil.

Asıl ben utanıyorum sizin gibiler Galatasaray'lıyım diye geçinince..

Bana dedin sanırım.Ben farkında oldum kısmen ama evet birazda anlamama yardımcı oldu,çoğu kişiyede olmuştur yada olması lazım.Ne şekilde bakarsak öyle görürüz dediklerini.

+İmla kuralları,yazım kuralları denilen birşey var.Biraz özen göster yazımına.

Bana bir etkisi olmadı. Aksine bu adamı iyice sevmemeye başladım. Her Galatasaraylı bu sezonki kötü futbolu gördü ve farkında. Şimdi bu adam, sanki bilmeyenlere birşey öğretiyormuş gibi, bunları söylüyor. İyi bir iş yaptığını zannediyor. Sen oraya çıkıp Galatasaray taraftarına laf atmakla iyi mi yaptın? Sanki biz çok neşeliyiz, oh fenev kaybetti gene, ne güzel. Bu havada değiliz. Geçen sezondaki kötü futbolun sebebini araştırdık, araştırıyoruz. Seneye gerçek Galatasaray'ı görmek için burada tartışıyoruz, transfer önerileri sunuyoruz. Scoutgs ekibi çok sıkı çalışıyor. Yani bizler de farkındayız. Bunu demek istiyorum. :b5:

Kimse farkında değil,veya Fener'in şampiyonluğu kaçırması önüne geçti.3 gündür mesajlara bak birer birer,çoğu dalga geçici,çoğu Aziz Yıldırım'a sallıyor,Guiza'ya salııyor.

Bu takım bu sene bizden futbol olarakta sportif olarak da daha başarılıydı.Takım son maçında 3.lük tehlikeye girdiği anda bile yeniliyor maç sayfası bomboş.

Maç sayfası'nın boş olması'mı insanlara farkında değiller demeni sağlıyor,ilginç.

Burada ki çoğu arkadaş da bende bunlarla dalga geçtik, hala da geçiyoruz ben bunda yanlış bişey görmüyorum.Tekrar söylüyorum; şampiyon ister Bursa olsun ister Fener olsun, burada ki herkes bu sene başarısız olunduğu'nun farkında,sadece Bursa'nın şampiyon olması Fener'in şampiyon olmasına tercih ediliyor,bunun kadar da normal bişey yok.

Galatasaray taraftarı, diğer takımlar arasında en deneyimli taraftardır.Özellikle her lafında Hıncal'a sallayan Fenerliler'in,işine geldiği zaman böyle aptal videoları kıstas göstermesini yutmayacak kadar deneyimlidir.

fenerlimisin ne b.ksun belli değil Galatasaraydan utanıosan tutma al sana imla bundan anlar senin gibiler.

Üst Alt