Hıncal Uluç: "Terim'e yakıştıramadım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hıncal Uluç: "Terim'e yakıştıramadım"

Cevap: Hıncal Uluç: "Terim'e yakıştıramadım"

1.cümleFener karşısında koşmuş, yorulmuş takımı aynen sahaya sürmek zorunda değildi bundan sonrasını okumayayım dedim dayanamadım

4.cümle Stoch'un direkten dönen şutu içeri girseydi maç ne olurdu bilemiyorum ama yetti ,gerisine bakmadım.bunak herif

Kendisi Terim'e yakistiramamis ama biz kendisine cok yakistiriyoruz boyle zirvalari.

Ne zaman eski kafa, dar vizyonlular mesleklerinden defolur o zaman basında ilerleme olur.

Saha içi oyunu kesinlikle yorumlayamıyor.UEFA'yı aldığımız dönemde de bu tarz yazıları vardı.

Ama saha dışı olayları iyi yorumlar

Lig Tv ile ilgili konuş bak, sapına kadar haklısın, ama futbol hakkında nolur konuşma, kötü örnek oluyon!

bir adam ki Barca daki pas trafiyini beyenmiyorsa ve sikiliyorsa,ne dediyi ve yazdigi beni hic meraklandirmir.

Bu adamda azcik direlmeye baslayalim.....saldirmaya ve karalamaya basliyor!!!

Bunak herif :sgr:

Bu yüzden de Galatasaray savunması, oynaması gerektiği gibi oynamıyor.

Keşke yese de kurtulsa Galatasaray. Ujfalusi gibi adam stoperde, Eboue gibi bir orta saha ve hücum adamı da sağ bekte oynamaktan kurtulsa...

Bunak beyler.

Dünya şampiyonu bile olsan adam sana giydiricek illa , onun işi bu , yoksa nasıl para kazanıcak :D

96 yılında Terim, Galatasaray'ın başına geçtiğinde '' Bu koltuk Fatih'e çok büyük gelir O'nun yapabileceği iş değil'' dedikten yaklaşık 6 ay sonra '' Ben en başından beri Fatih'e güveniyordum diyebilecek kadar sağlam direksiyona sahip bir insan..

Bazı konularda haklı ve doğru konuşmuş.Bazı konularda katılmadığım doğru.

Yalnız bu adam, forumdaki(netteki,sokaktaki) adamların çoğundan daha zeki bir adam.Herkes eleştiri yapıyor da bu adam niye yapamasın?

Üst Alt