Hıncal Uluç Vefat Etti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hıncal Uluç Vefat Etti

Bir dönem farklı tarzı var diye ilgi çekiyordu sonradan farklı olacağım diye saçmalamaya başlayınca pek sempatik gelmedi insanlara... Allah rahmet eylesin.

Çok değer verdiğim bir gazeteciydi Allah rahmet eylesin. Eskiden NTV de Onur Belge(Fb), Haşmet Babaoğlu (bjk) Hıncal Uluç (GS) birlikte pazartesi günleri spor programı yaparlardı çok severdim. Fener medyası bunu yazmaz diye çok eleştirirdi medyayı o dönemler. O programdan Onur Belge de gırtlak kanseri sebebiyle vefat etmişti sanırım. Eskiler bilir ...

Defne Joy meselesini pek bilmiyorum, o nedenle yorum yapmayacağım. Açık sözlü bir insandı, sert bir mizacı vardı, pek sevilmezdi. Ancak böyle aykırı seslerin olması da iyidir. Bir devir kapandı adeta. Allah rahmet eylesin.

Çok değer verdiğim bir gazeteciydi Allah rahmet eylesin. Eskiden NTV de Onur Belge(Fb), Haşmet Babaoğlu (bjk) Hıncal Uluç (GS) birlikte pazartesi günleri spor programı yaparlardı çok severdim. Fener medyası bunu yazmaz diye çok eleştirirdi medyayı o dönemler. O programdan Onur Belge de gırtlak kanseri sebebiyle vefat etmişti sanırım. Eskiler bilir ...
Onur Belge de vefat etti Allah rahmet eylesin ama söylediğiniz ve beraber program yaptıkları Kenan Onuk'tu galiba. Eskiden ben de izlerdim.

basıp giden forvet (eto) diyen adam galba

Üst Alt