Hıncal Uluç'tan önemli açıklamalar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hıncal Uluç'tan önemli açıklamalar

Cevap: Hincal uluc dan Bomba Sozler( Kapak Takmis

Hınca Uluç un Doğan Koloğlu nun neden Hürriyet spor müdürlüğünden alındığı haberini derlemek lazım mutlaka.Daha önce duymuştum bu olayı ama bukadar net ağzından ilkkez duyuyorum.

Cevap: Hincal uluc dan Bomba Sozler

bombaydı bu gece açık yureklılıkle pislikleri ortaya döktü beyler hep diyorum nekadar transferler yapsakta önemli olan MEDYA MHK FEDERASYON bunlara kafa tutacak söz gecirecek adamlar bulmamız gerekıyor yoksa bu febe senelerce goturur adamlara en ufak eleştiri yapılamıyo farzedin biz bu durumda ankaragucune şampiyonluk macında 3 gol atalım neler olurdu ?

bombaydı bu gece açık yureklılıkle pislikleri ortaya döktü beyler hep diyorum nekadar transferler yapsakta önemli olan MEDYA MHK FEDERASYON bunlara kafa tutacak söz gecirecek adamlar bulmamız gerekıyor yoksa bu febe senelerce goturur adamlara en ufak eleştiri yapılamıyo farzedin biz bu durumda ankaragucune şampiyonluk macında 3 gol atalım neler olurdu ?

Hıncal Uluç fena sıkıştırdı. İlk kaleciye verdiği kırmızı kartı, ikinci kaleciye neden veremedi? İkinci kalecinin yaptığı daha açık bir kırmızı kart. :)

Hincal :"Tribunleri 15 sene Galatasaray shikeci diye bagirtan medyanin bu 6:0'lik mactan sonra olum sessizligi icinde Fenerbahceyi alkislamasina itiraz ediyorum."

MEhmet Aslan:"Medya cok degisti ama"

Hincal:"MEdya ayni medya."

Üst Alt